انواع ثبت شرکت هلندی

بررسی سرایط انواع ثبت شرکت هلندی

 

شرکت هلندی

سرمایه گذاران خارجی علاقه مند به راه اندازی کسب و کار در هلند ابتدا باید تمامی انواع موجودیت های موجود را بررسی کرده و با توجه به نیاز خود بهترین گزینه را انتخاب کنند.

نمایندگان ثبت شرکت ما در هلند می توانند به شما در انتخاب نوع شرکت مناسب کمک کنند.

قانون شرکت هلندی به بازرگانان داخلی و خارجی اجازه می‌دهد انواع شرکت‌های زیر را افتتاح کنند:

شرکت های با مسئولیت محدود خصوصی (BV)، که محبوب ترین نهادهای تجاری در هلند هستند.

– شرکت های عمومی (NV) که برای عملیات بزرگ یا برای تجارت در بورس تاسیس شده اند.

– بنیادهایی که می توانند به عنوان سازمان های غیرانتفاعی (NGO) در هلند تأسیس شوند.

– انجمن ها و تعاونی هایی که می توانند برای ایجاد صندوق های سرمایه گذاری هلندی به کار گرفته شوند.

– شرکت های تضامنی و عام که اغلب در این کشور ایجاد نمی شوند.

شرکت های خارجی همچنین می توانند شرکت های انحصاری ایجاد کنند، در حالی که شرکت های خارجی می توانند شعبه هایی در هلند ایجاد کنند.

مشاوران هلندی ما با داشتن تجربه بسیار زیاد در زمینه ثبت شرکت می توانند سرمایه گذاران خارجی را در راه اندازی هر نوع شرکتی یاری دهند.

برای مشاوره تماس بگیرید:  +989128598823: پشتیبانی مشتری 24/7.

+982126293418

مالکیت انحصاری انواع ثبت شرکت هلندی

معامله گر انحصاری ساده ترین شکل کسب و کار و ساده ترین راه برای شروع یک تجارت در هلند است. سرمایه گذاران خارجی که می خواهند کسب و کار خود را به عنوان

مالک انفرادی راه اندازی کنند، ابتدا باید مجوز اقامت دریافت کنند. آنها همچنین می توانند برای ویزای خوداشتغالی هلند درخواست دهند که به آنها اجازه می دهد یک شرکت هلندی راه اندازی کنند.

خصوصیات اصلی شرکت انحصاری این است که تنها توسط یک نفر می تواند تأسیس شود که مسئولیت کامل کسب و کار شامل بدهی ها و تعهدات آن را بر عهده دارد. نقطه ضعف این است که بدهی شامل دارایی های شخصی مالک می شود.

تاجر انحصاری همچنین دارای مزایای خاصی است، به خصوص در رابطه با مالیات آن، با این حال، اگر کسب و کار شروع به کسب سود کند که دیگر اجازه فعالیت به عنوان یک شرکت انفرادی را نمی دهد، می توان آن را به یک شرکت با مسئولیت محدود تبدیل کرد.

ثبت یک شرکت انفرادی بسیار ساده است و فقط نیاز به فرم ثبت کسب و کار دارد که در ثبت تجارت ثبت شود. پس از آن، تاجر انحصاری باید مجوزهای لازم را دریافت کند تا بتواند فعالیت را آغاز کند.

متخصصان تشکیل شرکت ما در هلند می توانند به خارجی هایی که به اینجا می آیند و می خواهند یک شرکت انفرادی راه اندازی کنند کمک کنند.
شرکت خصوصی با مسئولیت محدود هلندی (BV)

شرکت هلندی با مسئولیت محدود خصوصی یا هلند BV پرکارترین نوع شرکت در هلند است. طبق قانون جدید شرکت، یک BV هلندی دیگر نیازی به داشتن حداقل سرمایه سهام

ندارد. هلند BV باید حداقل یک سهامدار داشته باشد که مسئولیت آن محدود به مبلغ سرمایه گذاری شده در شرکت است.
شرکت های دولتی در هلند

شرکت سهامی عام هلندی (NV) شکل قانونی است که توسط کسانی که می خواهند یک شرکت تاسیس کنند تا در بورس اوراق بهادار پذیرفته شوند، استفاده می شود.

حداقل سرمایه برای افتتاح یک شرکت سهامی عام در هلند 45000 یورو است.
بنیادهای هلندی

در طول سال های گذشته، هلند به یک مقصد مورد نظر برای افتتاح یک بنیاد تبدیل شده است. بنیان های هلندی را می توان بسیار آسان ایجاد کرد و نیاز به یک سند

تشکیلاتی دارد که توسط یک سردفتر اسناد رسمی تنظیم و تأیید شود. بنیاد هلندی یکی از بهترین وسایل نقلیه کاهش مالیات است.

انجمن ها و تعاونی ها در هلند

انجمن ها معمولاً به عنوان سازمان های غیر انتفاعی تأسیس می شوند و ملزم به ثبت نام در ثبت تجارت هلند نیستند. تعاونی ها انجمن هایی هستند که می توانند به

اعضای خود سود سهام پرداخت کنند.

ویژگی های اصلی شرکت های هلندی را نیز می توان در طرح زیر یافت:

 

مشارکت در انواع ثبت شرکت هلندی

 

دو نوع مشارکت وجود دارد که سرمایه گذاران خارجی می توانند در هلند باز کنند:

– مشارکت خصوصی،

– مشارکت های عمومی؛

– مشارکت های حرفه ای

تفاوت این دو نوع شرکت در مسئولیت شرکا در قبال دیون و تعهدات شرکت است. شرکای شرکت تضامنی متضامناً مسئول قروض و تعهدات شرکت هستند. در شرکت های تضامنی شریک خاموش و عام وجود دارد. شریک ضامن با تمام دارایی خود پاسخگوی قروض شرکت خواهد بود و شریک خاموش فقط تا میزان سرمایه گذاری مسئول خواهد بود.

مشارکت های حرفه ای هلندی معمولاً به عنوان سازمان هایی ایجاد می شوند که توسط متخصصان با هدف ارائه خدمات خاص و نه برای انجام یک فعالیت تجاری ایجاد می شوند.

شرکت تابعه، شعبه و دفتر شرکت هلندی

شرکت های تابعه و شعبه، فرم های تجاری هستند که می توانند توسط شرکت های خارجی که فعالیت های خود را در هلند گسترش می دهند، ثبت کنند. تفاوت اصلی این نوع شرکت ها به ارتباط با شرکت مادر و فعالیت هایی است که می توانند در هلند انجام دهند.

شرکت فرعی از درجه استقلال بالاتری برخوردار است و باید به عنوان یک شرکت با مسئولیت محدود ثبت شود، چه خصوصی باشد و چه دولتی. این شرکت باید همان الزامات سرمایه سهام شکل تجاری را رعایت کند و باید همان تعهدات مالیاتی یک شرکت محلی را انجام دهد. از نظر صدور مجوز، شرکت فرعی می‌تواند انواع مختلفی از فعالیت‌ها را انجام دهد که الزامی به فعالیت‌های شرکت مادر نیست.

در مقایسه با زیرمجموعه، این شعبه به عنوان اقمار یک شرکت خارجی در هلند فعالیت خواهد کرد. این نوع شرکت نمی تواند فعالیت دیگری غیر از شرکت مادر انجام دهد و این شرکت کلیه تصمیمات مدیریتی مربوط به عملیات شعبه هلند را خواهد داشت.

بزرگترین مزیت شعبه این است که هزینه های ادغام و بهره برداری پایینی دارد و می توان آن را به سرعت تاسیس کرد. اغلب اوقات، دفاتر شعبه در بخش مالی هلند فعالیت می کنند.

وقتی نوبت به ثبت هر یک از این دو فرم تجاری می رسد، شرکت مادر باید اطلاعات خود را با ثبت شرکت هلندی ثبت کند و نمایندگان قانونی برای شرکت ها در هلند تعیین کند.

از سوی دیگر، دفتر ارتباط یا نمایندگی، یک فرم تجاری غیرشرکتی است که می تواند توسط شرکت های خارجی در هلند ثبت شود. این نوع ساختار در هلند برای فعالیت های بازاریابی و تبلیغاتی راه اندازی خواهد شد. همچنین قبل از شروع فعالیت شرکت خارجی در بازار هلند، ساختار مناسبی است.

نمایندگان ثبت شرکت ما در هلند می توانند با ارائه جزئیات این نوع شرکت ها، سرمایه گذاران خارجی را در انتخاب فرم کسب و کار مناسب مطابق با نیاز خود یاری دهند.
شرکت اروپایی در هلند
هلند به عنوان یکی از اعضای اتحادیه اروپا، یکی از ساختارهای تجاری را که می تواند در هر یک از کشورهای اتحادیه اروپا راه اندازی شود، اتخاذ کرده است: شرکت اروپایی.

شرکت اروپایی (Societas Europaea) یا به سادگی SE یک شکل تجاری رایج در هلند است و می توان آن را ثبت کرد:

– به عنوان ادغام بین دو شرکت ثبت شده در دو کشور مختلف اتحادیه اروپا؛

– از طریق روش معمول ثبت نام در هلند؛

– با تغییر شکل قانونی یک شرکت محلی.

درست مانند SE، امکان ثبت شرکت تعاونی اروپایی مشابه تعاونی هلندی نیز وجود دارد.

همچنین برای اطلاعات بیشتر در مورد انواع شرکت های موجود برای ثبت در هلند می توانید این ویدئو را مشاهده کنید:

شرایط شرکت هلندی

شرایط افتتاح یک شرکت در هلند به نوع ساختار انتخاب شده بستگی دارد. این الزامات معمولاً به این معنی است:

تهیه پیش نویس اسناد تاسیس، اساسنامه در مورد اشخاص حقوقی و سایر قراردادها برای ساختارهای غیر شرکتی.

ثبت اسناد رسمی و ثبت اسناد ثبت نام در ثبت تجاری هلند؛

ثبت مالیات نیز بدون توجه به نوع شرکت تأسیس شده اجباری است.

داشتن یک آدرس محلی برای شرکت یکی دیگر از الزامات اجباری است.

مدیریت شرکت نیز در مورد شرکت ها باید توسط حداقل یک مدیر و در مورد مشارکت یکی از اعضا تضمین شود.

مالیات شرکت هلندی

شرکت های هلندی بر اساس درآمد شرکتی که در یک سال از درآمد جهانی خود به دست می آورند، مشمول مالیات بر درآمد بر سود هستند.

این شرکت ها با دو نرخ متفاوت بر اساس آستانه 200000 یورو از شرکت اخذ خواهند شد. برای شرکت هایی که سود کمتر از این مقدار را ثبت می کنند، مالیات شرکتی با نرخ 20 درصد اعمال می شود، در حالی که برای شرکت هایی که بالاتر از این آستانه درآمد دارند، نرخ 25 درصد بر سود آنها اعمال می شود.

اگر به انواع شرکت هلندی موجود در کشورهای دیگر، به عنوان مثال در ایرلند علاقه مند هستید، می توانیم شما را با شرکای ایرلندی خود در تماس باشیم.

اگر می خواهید شرکت هلندی را افتتاح کنید و برای مراحل ثبت نیاز به کمک دارید، لطفا با نمایندگان تشکیل شرکت ما در هلند تماس بگیرید.

همچنین اگر علاقه مند به راه اندازی یک تجارت جدید در کشور دیگری مانند اسلواکی هستید، شرکای ما می توانند به شما کمک کنند. ما همچنین می‌توانیم شما را با شرکای آسیایی خود در تماس باشیم،

شرکت هلندی

فهرست