انواع ویزای کار انگلستان

راهنمای ویزای کار انگلستان

 

انواع ویزای کار انگلستان

علاوه بر اینکه مقصد برتر گردشگری و تحصیلی است ، انگلستان موفق شده است سهم زیادی از کارگران خارجی جهان را جذب کند. با اقتصاد بسیار توسعه یافته و بازار محور ، انگلستان نه تنها مشاغل خالی و دستمزد بالا را به کارکنان ارائه می دهد. شرایط خوب کاری که حقوق کارگران در آن رعایت می شود ، آن را به کشوری ایده آل برای کار تبدیل کرده است.

با این حال ، همه نمی توانند فقط به انگلستان نقل مکان کرده و شغل پیدا کنند. برای اینکه بتوانید در انگلستان کار کنید ، مراحل زیادی وجود دارد که باید انجام دهید و شرایطی را نیز باید رعایت کنید.

یکی از مولفه های اصلی برای کار در انگلستان ، گرفتن نوع مناسب ویزای کار است. بسته به حرفه و شرایط شما ، چندین ویزای کار برای انگلستان وجود دارد.

در ادامه این مقاله لیستی از انواع ویزای کار انگلستان اصلی ترین ویزای کاری انگلستان را بیابید که به طور خلاصه و ساده توضیح داده شده است.

انواع ویزای کار انگلستان

ویزای کار انگلستان در چهار گروه اصلی طبقه بندی می شود که به شرح زیر است:

ویزای کار کوتاه مدت.

ویزای کار طولانی مدت.

ویزای سرمایه گذار ، توسعه تجارت و استعداد.

سایر ویزاهای کاری

ویزای کار کوتاه مدت برای انگلستان

ویزای کار کوتاه مدت انگلستان همه بخشی از ویزای ردیف 5 ، بخشی از سیستم بر اساس نقطه بریتانیا است. دسته های اصلی این ویزا که به ویزای کار موقت انگلستان نیز معروف هستند به شرح زیر است:

ویزای کارگر خیریه انگلستان (ردیف 5). افرادی که مایل به انجام کارهای داوطلبانه بدون حقوق برای خیریه در انگلستان هستند می توانند برای این ویزا اقدام کنند. گواهی حمایت از کارفرمای دارای مجوز الزامی است.

ویزای خلاق و ورزشی انگلستان (ردیف 5). افرادی که به عنوان یک فرد ورزشی یا کارگر خلاق در انگلستان پیشنهاد کار کرده اند می توانند برای این ویزا درخواست دهند. معیارهای اصلی شامل داشتن گواهی حمایت از یک کارفرمای دارای مجوز در انگلستان است.

انواع ویزای کار انگلستان

 

ویزای مبادله مجاز دولت انگلستان (ردیف 5). اگر می خواهید برای تجربه کاری یا آموزش ، برنامه زبان دولتی در خارج از کشور ، تحقیق یا بورسیه تحصیلی از طریق یک طرح مبادله مجاز دولتی تایید شده ، برای این ویزا درخواست دهید.

ویزای توافق نامه بین المللی انگلستان (ردیف 5). این ویزا برای افرادی است که برای کار در یک دولت خارجی یا به عنوان یک خدمتکار خصوصی در یک خانواده دیپلماتیک در انگلستان قرارداد بسته اند.

 

ویزای کار مذهبی انگلستان (ردیف 5). اگر می خواهید برای انجام کارهای مذهبی مانند موعظه یا کار در مراسم مذهبی به صورت کوتاه مدت به انگلستان بروید ، می توانید برای این ویزا درخواست دهید.

ویزای کار فصلی انگلستان (ردیف 5). در صورت تمایل به سفر به انگلستان و انجام کارهای مزرعه ای تا 6 ماه ، می توانید برای ویزای کار فصلی اقدام کنید.

ویزای طرح تحرک جوانان انگلستان (ردیف 5). ویزا برای افرادی که دارای انواع خاصی از ملیت انگلیسی هستند یا از کشورهای خاصی هستند ، بین 18 تا 30 سال سن دارند.

ویزای کار طولانی مدت برای انگلستان

ویزای کار بلند مدت انگلستان همه بخشی از ویزای Tier 2 ، بخشی از سیستم بر اساس نقطه بریتانیا است. دسته های اصلی ویزای کار بلند مدت انگلستان به شرح زیر است:

ویزای کار انگلستان درجه 2 عمومی. این ویزا برای افرادی خارج از EEA و سوئیس است که در انگلستان پیشنهاد کار دریافت کرده اند. متقاضی باید بتواند توسط یک حامی دارای مجوز استخدام شود تا بتواند درخواست دهد.

ویزای انتقال درون شرکتی Tier 2 انگلستان. افرادی که کارفرمای آنها در خارج از کشور نقش خود را در شعبه انگلستان از سازمان ارائه کرده اند ، می توانند برای این ویزای کار انگلستان درخواست دهند.

ویزای وزیر دین انگلستان درجه 2. ویزا برای اتباع غیر EEA و سوئیس که در انگلستان به آنها پیشنهاد شغل داده شده است.

ویزای ورزشکاران درجه 2 انگلستان. یک ورزشکار نخبه یا مربی واجد شرایط ، که توسط نهاد حاکم بر ورزش آنها در سطح بین المللی در سطح بالایی از حرفه خود شناخته شده است ، می تواند برای این ویزا درخواست دهد.

ویزای سرمایه گذار ، توسعه تجارت و استعداد

انگلستان چندین نوع ویزا برای سرمایه گذاران خارجی ، توسعه دهندگان کسب و کار و افراد با استعداد ایجاد کرده است. چندین نوع ویزای انگلستان برای این دسته ها وجود دارد که در زیر ذکر شده است:

ویزای مبتکر انگلستان این ویزا برای خارجیانی است که مایل به راه اندازی یا راه اندازی یک تجارت در انگلستان هستند.

ویزای راه اندازی انگلستان این ویزا برای افرادی است که مایل به ایجاد یک تجارت در انگلستان هستند. تأیید توسط یک نهاد مجاز ضروری است.

ویزای استعدادهای درخشان انگلستان. افرادی که در یک زمینه واجد شرایط کار می کنند و به عنوان یک رهبر شناخته شده یا یک رهبر نوظهور تأیید شده اند ، می توانند برای این ویزا درخواست دهند.

ویزای کارآفرین فارغ التحصیل انگلستان (ردیف 1). فارغ التحصیلانی که به طور رسمی از داشتن ایده تجاری واقعی و معتبر تأیید شده اند باید برای این ویزای کاری انگلستان اقدام کنند.

ویزای سرمایه گذار انگلستان (ردیف 1). این ویزا برای سرمایه گذارانی است که می خواهند 2،000،000 پوند یا بیشتر در انگلستان سرمایه گذاری کنند.

انواع دیگر انواع ویزای کار انگلستان

انواع ویزای کار انگلستان

سایر انواع ویزای کار انگلستان به شرح زیر است:

ویزای اجدادی انگلستان اگر شهروند کشورهای مشترک المنافع هستید که از خارج از انگلستان درخواست می کنید ، می توانید برای این ویزا ، که به شما اجازه کار در انگلستان را می دهد ، درخواست دهید. شما باید ثابت کنید که حداقل یکی از پدربزرگ و مادربزرگ های شما در انگلستان متولد شده است.

ویزای کارگران خانگی در خانه خصوصی انگلستان. کارگران خانگی در یک خانواده خصوصی که مایل به دیدن کارفرمای خود از انگلستان هستند می توانند برای این ویزا اقدام کنند.

نماینده ویزای تجاری خارج از کشور انگلستان. اگر تنها نماینده یک شرکت خارج از کشور هستید که قصد دارد شعبه ای در بریتانیا یا یک شرکت تابعه با مالکیت کامل برای یک شرکت مادر خارج از کشور ایجاد کند ، می توانید برای این ویزا درخواست دهید. کارکنان رسانه های خارج از کشور که در یک ماموریت طولانی مدت به انگلستان ارسال شده اند نیز واجد شرایط هستند.

ویزای کارفرمایان ترکیه بریتانیا. این ویزا برای اتباع ترکیه است که می خواهند برای شروع یک تجارت جدید به انگلستان نقل مکان کنند یا به اداره یک کسب و کار تاسیس شده کمک کنند.

ویزای کارگری ترکیه بریتانیا این ویزا برای اتباع ترکیه است که حداقل یک سال در انگلستان به عنوان همسر بریتانیایی یا فرد مستقر کار کرده اند.

امروز با ما تماس بگیرید +989128598823 برای ارزیابی تا ببینید آیا واجد شرایط مهاجرت  هستید

یا فرم ارزیابی آنلاین ما را پر کنید.

 

فهرست