برنامه شهروندی سنت کیتس و نویس

برنامه شهروندی سنت کیتس و نویس

 

شهروندی سنت کیتس و نویس

سنت کیتس و نویس یک جزیره دو جزیره ای در دریای کارائیب است که سواحل بکر و مناظر گرمسیری را ارائه می دهد. فرهنگ آن متنوع است ، با تأثیرات آفریقایی ، بریتانیایی ، کارائیب و فرانسوی. این مکان جذاب برای داشتن یک خانه دوم در کارائیب است و از ارتباطات هوایی خوب با اروپا و آمریکای شمالی برخوردار است.

شهروندی سنت کیتس و نویس با سرمایه گذاری

چندین کشور ، از جمله سنت کیتس و نویس ، برنامه هایی را اتخاذ کرده اند که امکان اخذ تابعیت بر اساس سرمایه گذاری و/یا کمک مستقیم به دولت را به عنوان ابزاری برای توسعه کشور فراهم می کند.
پیشینه و ملاحظات حقوقی

برنامه شهروندی سنت کیتس و نویس در سال 1984 تأسیس شد و متقاضیان را ملزم به مشارکت اقتصادی در کشور می کند. در مقابل ، به آنها و خانواده هایشان شهروندی کامل داده می شود.

مبنای حقوقی مربوط به سرمایه گذاری شهروندی در قسمت دوم ، § 3 (5) از قانون شهروندی ، 1984 و مقررات شهروندی سنت کریستوفر و نویس ، 2011 سرمایه گذاری شده است. این مقررات به دولت اجازه می دهد تا برنامه ای را اجرا کند بر اساس آن شهروندی به افرادی واجد شرایط می شود که تحت معیارهای تعیین شده توسط تصمیم کابینه هستند.

مزایای برنامه شهروندی سنت کیتس و نویس با سرمایه گذاری

هنگامی که تحت برنامه شهروندی سنت کیتس و نویس ، شهروندی دریافت می کنید ، شما و خانواده تان از شهروندی کامل مادام العمر برخوردار می شوید ، که می تواند با

تبار به نسل های بعدی منتقل شود.

گذرنامه سنت کیتس و نویس به 157 مقصد شامل هنگ کنگ ، روسیه ، سنگاپور ، انگلستان و منطقه شنگن اروپا بدون ویزا یا هنگام ورود ویزا اجازه می دهد.

شهروندی سنت کیتس و نویس بر اساس تبار در دسترس نسل های آینده است.

متقاضیان می توانند شامل همسر ، فرزندان زیر 31 سال ، والدین ، ​​پدربزرگ و مادربزرگهای 55 سال به بالا و خواهران و برادران وابسته مجرد زیر 31 سال بدون فرزند باشند و

همچنین افراد وابسته را پس از اعطای تابعیت به آنها اضافه کنند.

سنت کیتس و نویس از اعضای مشترک المنافع است که به شهروندان اجازه می دهد از امتیازات خاصی در انگلستان و دیگر کشورهای مشترک المنافع برخوردار شوند.

سنت کیتس و نویس یک مکان جذاب برای داشتن یک خانه دوم است که دارای ارتباطات هوایی خوب با اروپا و آمریکای شمالی است.

شهروندی دوگانه توسط ملت مجاز است.
حداقل اقامت مورد نیاز نیست.

شرایط شهروندی سنت کیتس و نویس بر اساس سرمایه گذاری

 

برنامه شهروندی سنت کیتس و نویس از طریق سرمایه گذاری متقاضیان را ملزم می کند تا مشارکت اقتصادی قابل توجهی در کشور داشته باشند.

در مقابل ، و تحت یک روش درخواست دقیق از جمله بررسی کامل سابقه ، به متقاضیان و خانواده های آنها شهروندی کامل داده می شود.

برای واجد شرایط بودن برای شهروندی ، متقاضی اصلی باید بالای 18 سال سن داشته باشد ، شرایط درخواست را برآورده کند و یکی از دو گزینه زیر را انتخاب کند:

کمک غیر قابل استرداد 150،000 دلار به صندوق رشد پایدار برای یک متقاضی مجرد یا یک خانواده چهار نفره (تحت پیشنهاد مدت محدود ، معتبر تا 31 دسامبر 2021). 20000

دلار اضافی برای هر خواهر و برادر و 10.000 دلار برای هر وابسته اضافی اعمال می شود.

خرید املاک با حداقل ارزش 200،000 دلار (قابل فروش مجدد پس از هفت سال) یا 400،000 دلار (قابل فروش مجدد پس از پنج سال) از توسعه املاک و مستغلات.

رویه ها و چارچوب زمانی برنامه شهروندی سنت کیتس و نویس با سرمایه گذاری

واحد شهروندی سنت کیتس و نویس (CIU) مسئول رسیدگی به همه برنامه ها است.

همچنین یک فرایند برنامه تسریع شده با بازه زمانی 45 تا 60 روزه موجود است. CIU برنامه را به طور کامل بررسی می کند و ممکن است درخواست کند که متقاضی در مصاحبه شرکت کند ، اگرچه این مورد به ندرت ضروری است.

CIU به دقت بررسی های دقیق را انجام می دهد و در صورت اظهارات غلط متقاضی یا حذف اطلاعات مربوطه ، درخواست را رد می کند. متقاضی باید شخصاً فرم های دولتی تجویز شده را تکمیل کند ، که فقط از ارائه دهنده خدمات مجاز موجود است. الزامات مستند برنامه معقول است و مراحل آن ساده است.

معمولاً اکثر متقاضیان قبل از تصمیم گیری در مورد خرید املاک از جزایر دیدن می کنند ، اما این پیش شرطی برای فرایند درخواست نیست ، که معمولاً بین سه تا چهار ماه از ارسال درخواست به CIU برای تأیید طول می کشد.

در گزینه املاک ، زمان ممکن است بسته به توسعه متفاوت باشد ، بنابراین مهم است که یک پروژه املاک را انتخاب کنید که به طور کارآمد درخواست شهروندی را تکمیل کند.

پس از تأیید اصل برنامه ، وجوه املاک و مستغلات ، مشارکت SGF ، هزینه های دولتی و سایر هزینه ها در اختیار طرف های مختلف قرار می گیرد.

پس از آن ، نخست وزیر گواهی ثبت نام را امضا می کند ، که نشان دهنده وضعیت شهروندی است.

پس از صدور گواهی ثبت نام ، متقاضی می تواند برای گذرنامه درخواست دهد.

 

هزینه ها و شهروندی سنت کیتس و نویس

هزینه های متفاوتی را بسته به مورد و تعداد افرادی که در برنامه گنجانده شده اند و بسته به انتخاب املاک و مستغلات یا SGF هزینه می کند.

هزینه کامل توافق شده (بدون پرداخت هرگونه نگهدارنده در ابتدا) به صورت پیش پرداخت به حساب سپرده پرداخت می شود و با ارائه درخواست به دولت آزاد می شود.

تابعیت دوگانه شهروندی سنت کیتس و نویس

هیچ محدودیتی برای تابعیت دوگانه در سنت کیتس و نویس وجود ندارد.

ما از طریق دفتر وکلای خود در سنت کیتس ، نزدیک به 20 سال است که به شهروندان خارجی کمک می کند تا از طریق برنامه شهروندی توسط سرمایه گذاری ، شهروندی دریافت کنند.

این شرکت دارای تخصص و تجربه بی نظیری در رابطه با این برنامه است ، زیرا از سوی دولت سنت کیتس و نویس دستور داده شده است که برنامه را در 2006-2007 اصلاح کند و گزینه مشارکت جدید را در آن زمان طراحی کند.

تغییرات ایجاد شده توسط دولت در سال 2007 ، با کمک حرفه ای ما ، از جمله ایجاد یک واحد شهروندی با سرمایه گذاری اختصاصی ، ساده سازی فرایندها ، طراحی مجدد

فرم ها و رویه های برنامه و ترویج بین المللی برنامه ، برنامه شهروندی سنت کیتس و نویس با سرمایه گذاری را به یکی از موفق ترین برنامه های جهان تبدیل کرده است.
سنت کیتس و نویس

آیا برای گام بعدی آماده ای؟

پاسپورت دوم دومینیکا

هم اکنون مشاوره 1 در 1 خود را رزرو کنید یا با شماره +989128598823 با ما تماس بگیرید.

آیا سوالی در رابطه با نیازهای پاسپورت دوم دومینیکا دارید؟

برای تکمیل فرم رایگان ارزیابی مهاجرت زیر ، اینجا را کلیک کنید و ظرف 24 ساعت پاسخ دریافت کنید تا ببینید آیا واجد شرایط هستید یا خیر.

تکمیل فرم ارزیابی باید 5-7 دقیقه طول بکشد.

ما ظرف یک روز کاری با شما تماس می گیریم تا در صورت توانایی کمک به شما اطلاع دهیم.

مزایای پاسپورت دوم و شهروندی

پاسپورت دوم

فرم ارزیابی رایگان مهاجرت به کانادا

لطفاً چند دقیقه را برای تکمیل فرم ارزیابی مورد نظر خود صرف کنید.
پس از تکمیل فرم ،ما برای مشاوره بیشتر با شما تماس خواهیم گرفت.

 

فهرست