ثبت شرکت در ایسلند

ثبت شرکت در ایسلند

ثبت شرکت در ایسلند

توسعه ارتباطات از راه دور و جهانی شدن اقتصادی این امکان را برای سرمایه گذاران علاقه مند فراهم کرده است تا شرکت هایی را در سراسر جهان تشکیل دهند.

با تحقیقات مناسب، سرمایه‌گذاری‌های مالی و پشتوانه قانونی، می‌توان با خیال راحت سرمایه‌گذاری‌های تجاری را تقریباً در تمام کشورهای جهان ایجاد کرد.

در حالی که زمانی یک تلاش شرکتی پیچیده برای ایجاد یک تجارت بین المللی بود، اکنون با کمک مشاوران حقوقی و اقتصادی با تجربه رایج شده است.

مزایای ثبت شرکت در ایسلند در یک کشور خارجی به همان اندازه که آشکار است بسیار زیاد است. بسیاری از کشورها مزایای مبتنی بر مکان را ارائه می دهند، از منابع طبیعی و زیرساخت های مستقر گرفته تا قوانین و مقررات مطلوبی که رشد در یک صنعت خاص را تشویق می کنند.

به همین ترتیب، به دلیل موقعیت‌های نامطلوب: محیط‌های سیاسی یا نظارتی، کمبود منابع و موارد دیگر، ممکن است ایجاد یک سرمایه‌گذاری یا خرید در کشور خود دشوار باشد.

در این شرایط، در نظر گرفتن گزینه ای در خارج از کشور که فرصت های بیشتری برای رشد، توسعه و موفقیت ارائه می دهد، مفید است.

برای مشاوره تماس بگیرید:  +989128598823: پشتیبانی مشتری 24/7.

+982126293418

ثبت شرکت در ایسلند

هنگام ثبت شرکت در ایسلند، سرمایه گذار علاقه مند باید با توجه به فرآیندهای قانونی، مقررات بین المللی و سرمایه گذاری کافی برای موفقیت، دقت لازم را انجام دهد. درک عوامل فرهنگی، اجتماعی و سیاسی که بر ایجاد و رشد کسب‌وکار تأثیر می‌گذارند بسیار مهم است.

عدم انجام این کار می تواند منجر به عواقب ناخواسته شود.

پرتاب های بین المللی با تحقیقات ضعیف و ناشنوایان اغلب به فاجعه ختم می شود، زیرا زمان، پول و انرژی به دلیل برنامه ریزی ضعیف از دست می رود.

برای کسب اطلاعات بیشتر هنگام راه اندازی کسب و کار ثبت شرکت در ایسلند با ما تماس بگیرید.

اسناد حقوقی ثبت شرکت در ایسلند

هر کشوری در جهان مجموعه ای از چالش های پیچیده خود را در رابطه با شکل گیری، توسعه و حفظ یک کسب و کار ارائه می کند.

مالکان، سرمایه گذاران و سرمایه گذاران باید با حمایت یک تیم حقوقی آگاه و با تجربه وارد این تعهدات شوند. فقط فردی که اطلاعات دقیقی از قوانین شرکت های محلی و بین المللی داشته باشد می تواند یک تجارت خارجی راه اندازی کند و در عین حال از مشکلاتی که بر بسیاری از شرکت های جدید تأثیر می گذارد اجتناب کند.

علاوه بر این، تاجران زیرک ممکن است فرصت‌هایی را برای سرمایه‌گذاری در کسب‌وکارهای خارج از کشور بدون تشکیل شرکت‌های خود در نظر بگیرند.

در این شرایط، هنوز هم به نفع سرمایه گذار است که با یک مشاور آگاه در اقتصاد جهانی و دعاوی حقوقی همکاری کند. سرمایه‌گذاری‌های بین‌المللی یک سبد واقعاً متنوع ایجاد می‌کند که فرصت‌هایی برای رشد ارائه می‌دهد که تا چند دهه پیش غیرقابل تصور بود.

سرمایه گذاران بالقوه، سرمایه گذاران خطرپذیر و کارآفرینان باید زیرساخت های موجود در ایسلند را هنگام برنامه ریزی راه اندازی یک تجارت جدید در نظر بگیرند.

در حالی که زیرساخت‌ها و سیستم‌های قابل توجهی می‌توانند به ایجاد یک فرآیند روان کمک کنند، اما می‌تواند نشان دهنده اشباع بازار و کاهش پتانسیل رشد باشد.

از سوی دیگر، فقدان زیرساخت اغلب به عنوان یک مانع بزرگ برای رشد عمل می کند. با این حال، فقدان زیرساخت نشان‌دهنده باز شدن بازار روشن برای یک تجارت جدید خلاقانه و کارآمد است.

افتتاح حساب بانکی در ایسلند

در ارتباط با ثبت شرکت در ایسلند ، باز کردن یک یا چند حساب بانکی در ایسلند ضروری خواهد بود. راه حل های ما توانایی باز کردن یک حساب بانکی در بیش از بیست حوزه قضایی را ارائه می دهد، و به شما این امکان را می دهد که از موانع زبانی چالش برانگیز یا مشکلات بوروکراتیک اجتناب کنید.

کار در سوئددفتر مجازی ثبت شرکت در ایسلند

با توجه به اینکه آدرس ثبت شده برای تجارت بین المللی ضروری است، راه حل های ما به سرمایه گذاران خارج از کشور این امکان را می دهد که یک دفتر مجازی در ایسلند راه اندازی کنند.

این آدرس به کارآفرینان بین‌المللی امکان می‌دهد پست‌ها را بپذیرند، حمل و نقل را ترتیب دهند و یک حساب بانکی ثبت‌شده در کشور کسب‌وکار خود راه‌اندازی کنند.

مقررات مالیاتی ثبت شرکت در ایسلند

اگر در حال تحقیق در مورد ثبت شرکت در ایسلند هستید، با یک وکیل یا مشاور با تجربه گسترده در زمینه مورد نظر تماس بگیرید. این مشاور می‌تواند به شما در همه چیز از قوانین و ساختارهای مالیاتی گرفته تا کارکنان پشتیبانی محلی کمک کند.

شما باید همه جنبه ها را از دفتر محلی گرفته تا بالاترین ساختارهای سازمانی خود در نظر بگیرید. هنگام ورود به این فرآیند هیجان انگیز و در عین حال چالش برانگیز، مطمئن شوید که بهترین مربیان ممکن را به خدمت بگیرید.

ثبت نام مالیات بر ارزش افزوده و حقوق و دستمزد

هنگام تأسیس یک نهاد تجاری در ایسلند، باید برای شماره ID VAT در RSK (مدیر درآمد داخلی) درخواست دهید.

این یک کار نسبتاً ساده است، این یک فرم دو صفحه ای است که ثبت شناسه مالیات بر ارزش افزوده و همچنین اطلاعیه برآوردی از حقوق و دستمزد شرکت را پوشش می دهد.

این فرم ها باید پر شده و در دفاتر RSK تحویل داده شوند. فرم فقط به زبان ایسلندی موجود است و در لینک زیر قابل مشاهده است.

RSK – فرم ثبت نام ID VAT

RSK درخواست شما را در پایگاه داده ثبت مالیات بر ارزش افزوده پردازش می کند و یک تأییدیه برای شما صادر می کند. این فرآیند ممکن است 1 تا 7 روز کاری طول بکشد، اما معمولاً 2 تا 3 روز است.

هر گونه تغییر در ماهیت، هدف یا مالکیت کسب و کار شما باید ظرف 8 روز پس از ایجاد تغییر گزارش شود. این امر در مورد خاتمه واحد تجاری نیز صدق می کند.

کسب و کار تحت مالکیت انحصاری

کسب و کارهایی که تحت مالکیت انحصاری یا افراد خوداشتغال هستند، به سادگی با پر کردن فرم شناسه مالیات بر ارزش افزوده/دستمزد ایجاد می شوند. مالک انحصاری در قبال تمامی معاملات انجام شده تحت شماره شناسایی شخصی خود مسئول است.

پیوند به شناسه مالیات بر ارزش افزوده / فرم حقوق و دستمزد

ثبت شرکت در ایسلند خصوصی محدود

یک شرکت سهامی خاص (PRLC) می‌تواند یک یا چند سهامدار داشته باشد و در صورت تعیین حداقل سرمایه سهام، از جمله هزینه ثبت، به RSK (بخش مدیریت درآمد داخلی / ثبت شرکت‌ها) پرداخت می‌شود.

سرمایه مورد نیاز برای یک شرکت سهامی خاص 500000 – ISK (شامل هزینه ثبت 131,000 ISK) است.

به محض ایجاد یک PRLC با یک سهامدار منفرد، باید یک تفاهم نامه همکاری همراه با شناسه مالیات بر ارزش افزوده/فرم حقوق و دستمزد، اساسنامه شرکت (stofnskrá)، تصمیمات هیئت مدیره (samþykktir) و همچنین اطلاعیه تاسیس PLC به RSK ارسال شود. تمامی این فرم ها در لینک زیر قابل مشاهده است:

RSK – فرم های PRLC

تمامی فرم ها به زبان ایسلندی هستند و ارسال آنها به زبان ایسلندی الزامی است.

اگر یک PRLC دو یا چند سهامدار داشته باشد، تشکیل هیئت مدیره برای ثبت شرکت در ایسلند ضروری است. روند کار اساساً یکسان است، در فرم هایی که باید در رابطه با تأیید هیئت مدیره و امضاها ارائه شود، تفاوت جزئی وجود دارد.

RSK – فرم های PRLC

در هر دو مورد لازم است که حداقل یکی از بنیانگذاران یک PRLC و اکثریت هیئت مدیره و همچنین مدیر عامل باید در ایسلند یا در اتحادیه اروپا به عنوان بخشی از توافقنامه EEA یا در یک کشور OECD اقامت داشته باشند. وزارت صنایع و نوآوری می تواند از لحاظ شرایط اقامت معافیت دهد.

فرآیند ثبت شرکت در ایسلند سهامی خاص 5-7 روز به طول می انجامد.

اقامت فرانسه از طریق سرمایه گذاریثبت شرکت در ایسلند سهامی عام

تشریفات تاسیس شرکت سهامی عام بسیار شبیه به تاسیس شرکت سهامی خاص است. با این حال چند تفاوت مهم وجود دارد.

اولاً، سرمایه اولیه یک شرکت سهامی عام، با احتساب هزینه ثبت، پرداخت شده به RSK (بخش مدیریت درآمد داخلی/ثبت شرکت ها)، بیشتر است.

سرمایه مورد نیاز برای یک شرکت سهامی عام 4 میلیون ISK (با احتساب هزینه ثبت 256500 ISK) است.

در مورد مراحل ثبت شرکت در ایسلند و ثبت نام، متقاضی باید یک تفاهم نامه به همراه شناسه مالیات بر ارزش افزوده/فرم حقوق و دستمزد، اساسنامه شرکت (stofnskrá)، تصمیمات هیئت مدیره (samþykktir) و همچنین اطلاعیه تأسیس شرکت سهامی عام را ارائه کند.

تمامی فرم های لازم را از طریق لینک زیر پیدا خواهید کرد.

RSK – فرم های شرکت سهامی عام

تمامی فرم ها به زبان ایسلندی هستند و ارسال آنها به زبان ایسلندی الزامی است.

یک شرکت سهامی عام ملزم به داشتن دو یا چند سهامدار با هیئت مدیره متشکل از حداقل 2 عضو است.

حداقل یکی از بنیانگذاران یک شرکت سهامی عام و اکثریت هیئت مدیره و همچنین مدیر عامل باید در ایسلند یا در داخل اتحادیه اروپا به عنوان بخشی از توافقنامه EEA یا در یک کشور OECD اقامت داشته باشند. وزارت صنایع و نوآوری می تواند از لحاظ شرایط اقامت معافیت دهد.

شراکت

مشارکت توافقی است بین دو یا چند نفر که عملیات مالی متقابل آنها را پوشش می دهد.

در شراکت ایجاد شده، همه طرفین مسئولیت های مساوی و نامحدودی در قبال بدهی های شرکت دارند.

برای شروع یک مشارکت در ایسلند هزینه ای وجود ندارد.

ثبت مشارکت ساده است. طرف های مربوطه باید موافقت نامه مشارکت را به RSK (مدیر بخش درآمدهای داخلی / ثبت شرکت ها) به همراه اخطار تأسیس مشارکت ارائه دهند. در صورت تشکیل هیأت مدیره یا استخدام مدیر عامل، سوابق جلسات قراردادها نیز باید ارائه شود.

فرم های شروع مشارکت را می توانید در لینک زیر مشاهده کنید:

RSK – فرم های مشارکت

تمامی فرم ها به زبان ایسلندی هستند و ارسال آنها به زبان ایسلندی الزامی است.

هیچ شرایطی برای اقامت مالکانی که شراکت در ایسلند تشکیل می دهند وجود ندارد.

شعب خارجی ثبت شرکت در ایسلند

هزینه ثبت نام متوسطی به RSK (بخش مدیریت درآمدهای داخلی / ثبت شرکت ها) پرداخت می شود.

شعب شرکت های محدود در RSK ثبت شده اند و دفتر مرکزی باید مدارک زیر را ثبت کند:

رونوشت اساسنامه دفتر مرکزی.

گواهی تاسیس دفتر مرکزی.

تعهد کتبی از دفتر مرکزی برای رعایت قوانین ایسلندی و حوزه قضایی ایسلند.

نامه نمایندگی برای مدیر شعبه به همراه مدارکی مبنی بر اینکه مدیر شعبه دارای شرایط اقامت، تابعیت و پرداخت بدهی است.

صورتهای مالی دفتر مرکزی برای سال قبل.

شعبه ثبت شده باید دارای نامی باشد که شامل نام شرکت با مسئولیت محدود خارجی باشد.

توجه داشته باشید که مدارکی که نزد مقامات ایسلندی ثبت شده است باید به صورت ترجمه تایید شده ایسلندی ارائه شود.

هزینه ثبت شرکت در ایسلند ثبت نام برای تاسیس شعبه خارجی 256500 ایسک می باشد.

منبع ثبت شرکت در ایسلند

فهرست