خرید شرکت اماده در اروپا

بررسی خرید شرکت اماده در اروپا

 

خرید شرکت اماده در اروپا یک شخص حقوقی آماده و ثبت شده است و خرید چنین ساختار قانونی می تواند برای سرمایه گذاران خارجی که به دنبال راه اندازی عملیات خود در اروپا هستند مفید باشد.

تیم ما که در زمینه تشکیل شرکت های دریایی تخصص دارد می تواند در طول فرایند خرید شرکت اماده در اروپا و راه اندازی بعدی آن به شما کمک کند.

داشتن کمک محلی می تواند برای سرمایه گذاران خارجی که به دنبال خرید یک شرکت قفسه اروپایی هستند از اهمیت بالایی برخوردار باشد.

ویژگیهای اصلی شرکت اماده در اروپا چیست؟

شرکت قفسه یک شخص حقوقی است که در یک کشور منتخب اروپایی تأسیس و به طور مناسب در مراجع ثبت شده است.

فرآیند واگذاری مالکیت یک شرکت ساده و زمان کمتری نسبت به تشکیلات واقعی شرکت از ابتدا دارد. در بیشتر موارد ، این شرکت ها یک حساب بانکی

دریایی نیز خواهند داشت.

برای مشاوره تماس بگیرید: ☎ +989128598823: پشتیبانی مشتری 24/7.

+982126293418

خرید شرکت اماده در اروپا

مزایای خرید شرکت اماده در اروپا چیست؟

برخی از مزایای شرکت اماده در اروپا عبارتند از:

بدون سابقه معاملات

بدون بدهی

ثبت نام در ثبت تجاری کشور به پایان رسید

اعتبار برای شرکای تجاری و مشتریان به دلیل طول عمر طولانی

نمایندگان ما می توانند به شما در مورد شرکت های خارج از کشور که در کشورهای اروپایی راه اندازی شده اند کمک کنند و می توانند اطلاعات بیشتری در مورد مزایای  شرکت اماده در اروپا به شما ارائه دهند.

 

کدام کشورها در اروپا برای خرید شرکت اماده در اروپا جذاب هستند؟

 

جدول زیر برخی از کشورهای اروپایی را نشان می دهد که برای سرمایه گذاران که به دنبال خرید شرکت اماده در اروپا هستند ، جذاب هستند.

CountryAdvantages
CyprusWith a low tax regime and pro-business policies aligned with EU standards, Cyprus is an attractive location to buy an shelf company.
IrelandThis country also has a low corporate income tax, English is an official language is and it is located close to the United Kingdom.
MaltaThe tax benefits here attract a large number of investors interested in shelf company formation.
The NetherlandsLocated at the heart of Europe, the country welcomes foreign investors with good business policies and a very attractive business environment.
RomaniaCompany set-up and maintenance advantages, including lower costs, compared to other European countries; an attractive regime for micro-enterprises.

لطفاً توجه داشته باشید که لیست فوق جامع نیست و سرمایه گذاران در اروپا هنگام انتخاب محل استقرار شرکت خود گزینه های زیادی دارند.

اگر علاقمند به افتتاح حساب بانکی در اروپا یا خرید شرکت اماده در اروپا سایر جزئیات مربوط به تجارت در این منطقه هستید ، تیم نمایندگان تشکیل شرکت های دریایی ما می توانند به شما کمک کنند.

برای کمک کامل برای ایجاد شرکت های دریایی در اروپا و تعدادی از کشورهای جهان با ما تماس بگیرید.

خرید شرکت اماده در اروپا

امروز با ما تماس بگیرید +989128598823 برای ارزیابی تا ببینید آیا واجد شرایط خرید شرکت اماده در اروپا هستید

یا فرم ارزیابی آنلاین ما را پر کنید.

 

فهرست