خرید ملک در فرانسه

خرید ملک در فرانسه

خرید ملک در فرانسه

آنچه را که باید قبل از خرید ملک در فرانسه بدانید و نحوه یافتن خانه رویایی فرانسوی خود بدانید ، بیاموزید.

اگر متوجه شده اید که به پنجره های عاملان بی حرکت فرانسه یا املاک فرانسوی برای فروش خیره شده اید ، ابتدا باید ویژگی های بازار املاک فرانسه را بدانید.

خرید ملک در فرانسه وسوسه انگیز است.

شما تمایل بیشتری نسبت به سایر کشورها برای پول خود دارید. به راحتی می توانید تصور کنید که در تراس آفتابی خود لذت می برید.

با این حال ، تصمیم گیری برای خرید خانه در فرانسه یک تعهد بزرگ است.

اگر اشتباه کنید ممکن است یک اشتباه گران قیمت باشد. این راهنما نحوه یافتن و خرید ملک در فرانسه رویایی خود را توضیح می دهد.

اقامت فرانسه از طریق خرید ملکآیا اکنون زمان مناسبی برای خرید ملک در فرانسه است؟

قیمت املاک در فرانسه در طول بحران اقتصادی جهانی نسبتا خوب بود.

این برخلاف برخی از همسایگان فرانسه مانند اسپانیا و هلند است که قیمت ملک به ترتیب بیش از 20 و 40 درصد کاهش یافته است.

فرانسه یکی از بازارهای اصلی مسکن در اروپا است.

این کشور همچنان با رشد قیمت ثابت سالانه به جذب سرمایه گذاران بین المللی ادامه می دهد.

در واقع ، در سه ماهه پایانی سال 2017 ، قیمتها 3.3 year نسبت به سال گذشته افزایش یافته است و آپارتمانهای قدیمی (4.5)) بیشترین هزینه را دارند.

بیشترین افزایش در پاریس رخ داد. قیمت املاک دست دوم در سه ماهه پایانی سال 2017 5.1 درصد و نسبت به سال قبل 8.6 درصد افزایش یافته است.

تا کنون در سال 2018 ، قیمت ها همچنان ثابت بوده است.

سطح معاملات در واقع کمی کاهش یافت ، به طوری که 42 درصد از بانک ها در فوریه 2018 کاهش درخواست وام را گزارش کردند.

روند صعودی بازار املاک فرانسه از سال 2015 به دلیل نرخ پایین وام مسکن است. در فوریه 2017 ، آنها بسیار پایین بودند – فقط 1.61 in در فوریه 2018.

تورم پایین به طور مداوم ، بازدهی املاک را در حدود 3 یا 4 درصد پایین نگه داشته است.

در سال 2018 ، تورم در سطح ثابتی شروع به افزایش کرده است – از 1.3 درصد در ابتدای سال به 1.8 درصد در آوریل رسید.

یورو نیز ضعیف تر از سالهای اخیر است. این بدان معناست که خریداران خارجی می توانند نرخ ارز جذاب تری برای سرمایه گذاری در املاک خود دریافت کنند و اساساً هزینه کمتری را برای ملک نسبت به سالهای اخیر پرداخت کنند.

خرید ملک در فرانسه یا اجاره ؟

اگر از قبل مطمئن هستید که می خواهید در فرانسه کجا زندگی کنید ، می توانید به طور مستقیم به املاک خریداری شده مراجعه کنید.

اگر اینطور نیست ، ابتدا اجاره ملک راهی خوب برای پیدا کردن است. اجاره به شما این امکان را می دهد که ببینید زندگی (و نه تعطیلات) در فرانسه چگونه است.

آنچه ممکن است یک سفر روستایی بی نظیر باشد ممکن است خدمات بسیار کمی برای آنچه واقعاً به آن نیاز دارید داشته باشد.

همچنین می توانید دریابید که مکانی در فصول مختلف سال چگونه است. این مکان گرم تابستانی ممکن است چشم انداز بسیار متفاوتی در زمستان سرد و تاریک باشد. این به شما پایگاه بهتری می دهد که از آن ملک برای خرید پیدا کنید.

مهمتر از همه ، شما در حال حاضر هنگامی که ملک کامل ظاهر می شود ، در محل هستید.

مهاجران در همه جا هنگام خرید خانه در خارج از کشور اشتباهات مشابهی را مرتکب می شوند – آنها چه هستند؟

فرانسهپیدا کردن ملک در فرانسه

برای یافتن املاک فرانسوی برای فروش ، می توانید به صورت آنلاین ، در روزنامه ها و مجلات املاک ، با یک مشاور املاک یا مسکن (un agent immobilier) یا حتی از طریق یک حراج عمومی (vente aux enchères) مراجعه کنید.

خریداران بین المللی ممکن است بتوانند مسکنی بیابند که بتواند به زبان انگلیسی ارتباط برقرار کند و بعداً مذاکره کند.

اکثر مردم در یک مرحله به سراغ یک عامل بی حرکت می روند ، این روند رایج تر است.

مگر اینکه توصیه شخصی داشته باشید ، چگونه می توانید یک توصیه خوب پیدا کنید؟

به دنبال کلمات اختصاری باشید: FNAIM ، SNPI ، UNIS یا CNAB. اینها نشان می دهد که این شرکت متعلق به یک سازمان ثبت شده است که دارای ضمانت مالی ، بیمه مسئولیت و حداقل یک کارمند است که دارای مجوز حرفه ای است ، مجوزی که توسط فرمانداری پلیس صادر شده است.

مانند سایر نقاط ، برخی از متخصصان صنعت درگیر اقدامات غیراخلاقی می شوند.

دولت فرانسه به عنوان اقدامی برای حفاظت بیشتر از خریداران ، Conseil National de la Transaction et de la Gestion Immobilières (CNTGI) را در سال 2014 ایجاد کرد ، نماینده ای برای حفظ اخلاق و ایجاد مقررات برای متخصصان املاک و فعالیت های مربوط به املاک.

هنگام انتخاب یک مسکن ، از آنها بپرسید که آیا آنها در تهیه سازش (قرارداد فروش) و برقراری ارتباط با یک دفتر اسناد رسمی محلی ، مسئول امور قانونی خرید ، کمک می کنند یا خیر.

حتی اگر فروشنده قبلاً یک دفتر اسناد رسمی داشته باشد ، می توانید هزینه خود را با هزینه های قانونی بین دو مقام تقسیم کنید.

عامل بی حرکت نیز ممکن است به شما در تنظیم خدمات و یافتن خدمات محلی کمک کند. کمک می کند که بپرسید چه چیزی می توانند ارائه دهند.

پس از انتخاب یک مسکن و مشاهده املاک فرانسوی ، آنها معمولاً از شما می خواهند که یک bon de visite امضا کنید ، که نشان می دهد آنها ویژگی های خاصی را به شما نشان داده اند.

خرید ملک فرانسوی

شما مجبور نیستید از حالت بی حرکت استفاده کنید. می توانید مستقیماً از مالکان خرید کنید.

وب سایت De particulier à particulier را در pap. ببینید که دارای صفحات انگلیسی زبان با هزاران ملک برای فروش و اجاره در سراسر فرانسه است.

قرارداد

خرید ملک در فرانسه

قرارداد

هنگامی که ملک فرانسوی را پیدا کردید ، چند بار از آن بازدید نکنید تا مطمئن شوید که الزامات (به زبان فرانسوی) را بررسی می کند و اینکه آیا بعد از خرید ملک در فرانسه باید کارهای بیشتری انجام شود یا خیر.

به دنبال آن ، می توانید به مالکان پیشنهاد دهید.

اگر آنها قبول کردند ، شما باید قراردادی را امضا کنید ، یا promesse unilatérale de vente (پیشنهاد یک طرفه برای فروش) یا ، به طور معمول ، یک سازش وام.

سازش به طور معمول یک قرارداد خرید ملک در فرانسه و فروش است ، در حالی که “promesse” معمولاً توسط متخصصان املاک استفاده می شود که می خواهند از گزینه ای برای خرید زمین یا املاک استفاده کنند که ممکن است به دنبال رضایت برنامه ریزی باشند یا در صورت وجود پارامترهای ناشناخته دیگر.

در مورد قبلی ، مالک قول می دهد ملک را به قیمت معینی به خریدار بفروشد و این اختیار را برای مدت محدودی (دو تا سه ماه) باز نگه می دارد.

خریدار 10٪ سپرده گذاری می کند و سند باید با مقامات ثبت شود (با پرداخت هزینه). در این مدت خریدار نمی تواند به شخص دیگری بفروشد ، اما خریدار می تواند برداشت کرده و سپرده را از دست بدهد.

با توجه به مورد اخیر ، هم خریدار و هم فروشنده موافقت می کنند که معامله را با قیمت معینی تثبیت کنند ، خریدار 10٪ سپرده گذاری می کند و از نظر قانونی این فروش نهایی است.

در صورت انصراف هر یک از طرفین ، طرف دیگر می تواند اقدامات قانونی را انجام داده و خسارت خود را مطالبه کند.

هر دو قرارداد دارای یک دوره خنک کننده هفت روزه هستند که در این مدت خریدار می تواند بدون جریمه انصراف دهد.

فرانسهقبل از امضای قرارداد خرید ملک در فرانسه

بررسی کنید که همه جزئیات درست باشد.

باید شامل جزئیات کامل خرید ملک در فرانسه (مساحت و محدوده آن) ، دقیقاً موارد موجود در فروش ، مانند وابستگی ها (ساختمان های فرعی) ، وسایل و اتصالات ، نتایج گزارشات قانونی مورد نیاز (گزارش عملکرد انرژی ، بررسی موریانه ها ، آزبست و سرب در گواهینامه ایمنی دارایی ، برق و گاز) ، و اینکه آیا شرایط تعلیق (بندهای مشروط) یا سایر افشای قانونی ، مانند حافظه پنهان (نقایص پنهان) ، حق تقدم و سایر منافع قانونی احتمالی در مورد اموال وجود دارد. ، مانند اجاره ها.

شامل بند مجازات شود. به عنوان مثال ، در صورتی که فروشنده – یا سایر ساکنان

– پس از فروش ، ملک را تخلیه نکنند ، نیاز به داشتن خالی دارایی می تواند منجر به جریمه شود.

شما همچنین باید جزئیات نحوه تامین مالی خرید ملک در فرانسه را ارائه دهید.

اگر قصد خرید ملک در فرانسه از طریق وام مسکن را دارید ، باید شرطی نیز وجود داشته باشد که جزئیات اصلی وام را توصیف کرده و بیان کند که فروش تنها پس از تأمین وام مسکن رضایت بخش می تواند انجام شود.

برای تضمین وام مسکن با نرخ مناسب ، از یک واسطه وام مسکن مانند Private Rate استفاده کنید ، که به مهاجرین کمک می کند تا از خانه رویایی خود تأمین مالی کنند. برای اطلاعات بیشتر در مورد وام مسکن ، راهنمای وام مسکن فرانسوی را ببینید.

بعد از امضای خرید ملک در فرانسه شما

دفتر اسناد رسمی هر گونه ادعای حقوقی ، مالی یا سایر موارد را در مورد ملک مورد بررسی قرار می دهد.

این معمولاً حدود سه ماه طول می کشد ، اما گاهی اوقات بیشتر.

هنگامی که این امر در حال انجام است ، می توان تاریخ تکمیل (هنگامی که شما قانون فروش یا سند فروش را امضا می کنید) تعیین کرد. در عین حال ، ممکن است بخواهید یک بررسی ساختاری انجام دهید ، اگرچه بسیاری از مردم محلی زحمت نمی کشند.

اگر قصد دارید خانه خود را در زمینی بسازید یا ساختمان فعلی را به طور اساسی تغییر دهید ، باید از مجله خانه مجوز بگیرید.

شما باید برای گواهینامه d’urbanisme (گواهی شهرسازی) اقدام کنید ، اجازه دهید به طور کلی طرح های ساختمان خود را مشخص کنید و سایر مالیات ها یا هزینه هایی را که باید پرداخت کنید بررسی کنید.

در فرانسه ، اموال همیشه به فرزندان واگذار می شود. قبل از برداشتن گام بعدی خرید ملک در فرانسه – امضاء قانون مجازات – از دفتر اسناد رسمی راهنمایی بگیرید.

خرید ملک در فرانسه

کارمزد و مالیات خرید ملک در فرانسه

هزینه ها ممکن است شامل هزینه های دفتر ثبت نام (که شامل هزینه های خاصی برای فروش است) شود. دولت این هزینه ها را تعیین می کند و آنها به گروه مالیاتی خرید ملک در فرانسه بستگی دارد. اینها به شرح زیر است:

€ 0-6،500-3.945
6،500 یورو – 17،000 یورو – 1.627٪
17،000 یورو – 60،000 یورو – 1.085
60،000 یورو+ – 0.814

در مجموع ، مجموع هزینه های مربوط به خرید خانه نمی تواند از 10 درصد ارزش ملک تجاوز کند.

هنگام خرید خانه در فرانسه نیز باید حق تمبر بپردازید. املاک بالای پنج سال 5.8 درصد (هر چند تعدادی 5.08 درصد) شارژ می شود. هزینه خانه های جدیدتر 0.7 plus به علاوه 20 V مالیات بر ارزش افزوده است. برخی از خانه ها TTC (شامل مالیات toutes) فروخته می شود – به این معنی که همه مالیات ها شامل می شوند.

دو مالیات بر املاک مسکونی وجود دارد: مالیات بر زمین (taxe foncière) و مالیات محلی (taxe d’habitation). این مهلت ها در تاریخ 1 ژانویه هر سال است ، بنابراین شما مبلغ متناسب با آن را پرداخت خواهید کرد. راهنمای مالیات فرانسه را ببینید.
سند فروش خرید ملک در فرانسه

هنگامی که تمام بررسی ها تکمیل شد و وجوه خرید آماده شد ، آماده اید تا به دفتر دفتر اسناد رسمی بروید تا سند فروش ، acte de vente را امضا کنید. اگر فرانسوی صحبت نمی کنید ، ممکن است لازم باشد یک مترجم با خود ببرید. قبل از امضا سند برای شما بلند خوانده می شود. پس از آن ، مالیات ها و هزینه های مختلف را پرداخت می کنید. اسناد به نام شما در دفتر املاک ثبت می شود. اکنون شما مالک جدید خرید ملک در فرانسه خواهید بود.

خرید ملک در لیون

لیون یکی از گران ترین شهرهای فرانسه از نظر املاک و مستغلات است. شما می توانید انتظار داشته باشید که برای هر متر مربع بیش از 5090 یورو برای یک آپارتمان بپردازید، اگرچه، مانند پاریس، قیمت ها به طور قابل توجهی بین مناطق متفاوت است.

قیمت خانه ها به طور متوسط ​​426000 یورو است. نرخ مالکیت خانه آن مشابه پاریس و حدود نیمی از میانگین ملی (34٪) است. خانه‌ها ۱۱ درصد از سهام ساختمان‌های لیون را تشکیل می‌دهند، بقیه آپارتمان‌های قدیمی (۶۱ درصد) و جدید (۲۸ درصد) هستند.
تبلیغات
هزینه های خرید ملک در فرانسه

هزینه های مالی / مدیریتی

– اگر یک قرارداد اولیه پرومس د ونت را امضا کنید، معمولاً هزینه ای (درویت ثبت نام) حدود 125 یورو وجود دارد.

هزینه دفتر اسناد رسمی –

هزینه دفتر اسناد رسمی (frais de notaire) مجموعه ای از مالیات های محلی و منطقه ای بر خرید ملک است که در مجموع تقریباً 8٪ قیمت ملک است.

برای ساخت‌های جدید، این میزان به میزان قابل توجهی کمتر است، حدود 2 تا 3%. سردفتر فقط کسری از این مبلغ را دریافت می کند، یعنی حدود 1٪ از ارزش ملک. هنگام محاسبه وام خود، باید این هزینه ها را در نظر بگیرید زیرا می توانند مبلغ قابل توجهی به هزینه های شما اضافه کنند.

بیمه –

90 درصد از صاحبان خانه در فرانسه بیمه خانه چند ریسکی دارند.

هزینه بسته به عوامل مختلفی از جمله مکان، نوع و ارزش ملک و مشخصات شخصی شما متفاوت است.

به طور کلی از حدود 120 یورو در ماه شروع می شود، اما می توانید از سایت های مقایسه آنلاین مانند LeLynx یا Luko برای مقایسه پیشنهادات استفاده کنید.

هزینه های عامل املاک – فروشنده این هزینه ها را که در قیمت فروش ملک گنجانده شده است، مذاکره و پرداخت می کند.

نحوه خرید ملک در بلژیک

راهنمای خرید ملک در اروپا

فهرست