راهنمای مهاجرت به اسلوونی

راهنمای مهاجرت به اسلوونی

 

اقامت اسلوونی

مهاجرت به اسلوونی به تنوع این کشور اروپای مرکزی ، آب و هوای معتدل آن و همچنین برخی از زبانهای گفتاری در بین مردم آن را داشته اند. راهنمای مهاجرت به اسلوونی ما را بخوانید! راهنمای مهاجرت به اسلوونی یافتن اطلاعات بیشتر در مورد سرزمین و مردم آن ، آب و هوا و نحوه مهاجرت به اسلوونی

نیاز به مهاجرت به اسلوونی دارید؟

سازماندهی یک جابجایی بین المللی کاری نیست که شما باید به تنهایی انجام دهید. ما به عنوان مهاجران ، نیازهای شما را درک کنید و خدمات مورد نیاز را ارائه دهید که به شما کمک می کند به راحتی در خارج از کشور حرکت کرده و زندگی کنید. همین امروز با ما تماس بگیرید تا حرکت خود را آغاز کرده و آماده سازی را با لیست فهرست نقل مکان رایگان شروع کنیم.

مهاجرت به اسلوونی

سرزمین و مردم آن

اسلوونی یک کشور مهم اروپای مرکزی با جغرافیا ، جمعیت و آب و هوای متنوع است. اگر اسلوونی یکی از روزهای اروپایی با کمترین تراکم جمعیت است ، با دو میلیون نفر بیش از 20،273 کیلومتر مربع ، اما از سراسر اروپا ساکن است.

در سرشماری سال 2002 ، 83 نفر از ساکنان اسلوونی ساخته شدند ، در حالتی که نزدیک به 13 نفر از مردم خارج از کشور متولد شده اند. این جمعیت متنوع بدین معناست که مهاجران پس از مهاجرت به اسلوونی نیازی به سختی در آن سکنی گزینند ندارند.

جمعیت اسلونی به دلیل آن در اروپا و تنوع کشورهایی که با آن هم مرز هستند ، به طیف وسیعی از زبان ها صحبت می کنند. در صورتی که زبان اسلوونی زبان رسمی است ، تعداد زیادی از ساکنان آن نیز به ایتالیایی ، مجارستانی و انگلیسی صحبت می کنند.

اسلوونی از نظر مهارتهای زبان خارجی در صدک بالای روز اروپایی قرار دارد و انگلیسی ، ایتالیایی ، آلمانی ، فرانسوی و اسپانیایی رایج ترین آنهاست. این را بدانید که اگر از یک کشور انگلو یا اروپایی مهاجرت کرده اید ، ارتباط با زبان های دیگر نباید مشکلی ایجاد شود.

آب و هوا در اسلوونی مهاجرت به اسلوونی

اسلوونی دارای آب و هوای مطبوع و معتدل است و مجاورت آن با کوه های آلپ و مکانیسم نزدیک به رودخانه به این معنی است که این منطقه یکی از کمترین ترین مکان ها در سراسر اروپا است. آب و هوای اسلوونی مانند برخی از اروپای مرکزی معتدل است ، اما تفاوت های قابل توجه بین سطح مختلف وجود دارد.

به عنوان مثال ، در شمال شرقی ، آب و هوا قاره ای تر است و تفاوت قابل توجهی بین دریافت ، به ویژه تابستان و زمستان وجود دارد ، در جایی که منطقه ساحلی دارای آب و هوای گرمتر و زیر مدیترانه ای هستند. اگر میزان و دفعات بارش در سراسر کشور بطور قابل ملاحظه ای متفاوت است ، در بیشتر ماه های زمستان تضمین می شود ، در حالتی که میزان بارگیری می تواند بین 80 تا 350 سانتیمتر در سال بسته به مکانیسم متغیر باشد.
مهاجرت به اسلوونی

به اسلوونی برای افرادی که به این کشور مهاجرت به اسلوونی کرده اند نسبتاً ساده است. اگرچه حمل و نقل هوایی زمانی برای اسلوونی اهمیت ای بود ، اما در بیست سال گذشته شاهد توسعه پلانهای جدیدی از فرودگاههای جدید و بازسازی سیستم حمل و نقل هوایی بوده ایم. شلوغ ترین جریان ، فرودگاه لیوبلیانا جوسه پوشنیک است که در نزدیکی پایتخت واقع شده و به مقدار زیادی از مقصد اصلی اروپایی و بین المللی متصل شده است.

پروازها به این کشور توسط شرکت هواپیمایی دولتی Adria Airways انجام می شود که بزرگترین شرکت هواپیمایی کشور است. با این حال ، برخی از خطوط هوایی کم خرید خود را به این کشور آغاز کرده اند ، که حرکت به اسلوونی را نسبت به گذشته آسان تر می کند. اگر اسباب و اثاثیه سنگین خود را حمل کنید ، می توانید این کار را به بندر کوپر ، مهمترین بندر تجارت و صنعت کشور انجام دهید.

این که آیا برای اولین بار به خارج مهاجرت کرده اید یا به طور کامل بار انتقال داده اید ، این روند در بسیاری از موارد ایجاد شده است. راهنمای کامل مهاجرت به اسلوونی ما برای مهاجرت به اسلوونی ، شک و تردید شما را در طول مسیر برطرف می کند ، از آماده سازی های پیش گرفته شده تا نحوه مذاکره در مورد بسته شدن جابجایی ، ما به شما کمک کنیم بروید! تهیه شده با پاسخ های کلیدی

راهنمای  شیوه زندگی در اسلوونی

هنگام زندگی در اسلوونی به عنوان مهاجرت ، از مزایای بسیاری که ارائه می شود استفاده کنید. این امر با مراقبت های بهداشتی عالی و سیستم آموزشی با کیفیت بالا به حساب می آید. با اطلاعات بیشتری در مورد این موارد و همچنین حمل و نقل در اسلوونی دریافت کنید! راهنما.

زندگی و اقامت اسلوونی
مراقبت های بهداشتی در اسلوونی

سیستم مراقبت های بهداشتی در اسلوونی مشابه بسیاری از کشورهای دیگر در سراسر اروپا است. این کشور دارای مراقبت های بهداشتی دولتی است که از طریق بیمه درمانی جمع آوری شده دولتی تأمین می شود. اگر به عنوان شهروند اتحادیه اروپا به دنبال زندگی در اسلوونی هستید ، این خدمات درمانی دولتی نیز به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد به شرط آنکه هنگام درخواست درمان ، کارت بهداشت اروپایی خود را ارائه دهید.

با این حال ، هنگامی که شروع به کار می کنید ، باید بیمه درمانی دریافت کنید ، بنابراین حتی اگر از خارج از اتحادیه اروپا به اسلوونی نقل مکان می کنید ، می توانید پس از کار و کسب درآمد ، از درمان رایگان برخوردار شوید.

در مقایسه با سایر کشورهای منطقه ، اسلوونی دارای سیستم مراقبت بهداشتی خوبی است. همچنین دارای داروخانه های 24 ساعته و تجهیزات و فناوری بهتری نسبت به سایر کشورهای اروپای مرکزی و جنوبی است.

اقامت اسلوونی از روش تحصیل در اسلوونی

آموزش و پرورش در اسلوونی توسط موسسه آموزش ملی جمهوری اسلوونی تنظیم ، ارائه و نظارت می شود. سیستم آموزشی مشابه بسیاری از کشورهای دیگر اروپای مرکزی عمل می کند ، جایی که آموزش رایگان و اجباری تا سن 16 سالگی ارائه می شود.

در سنین 6 تا 14 سالگی ، این آموزش در یک مدرسه ابتدایی انجام می شود و پس از فارغ التحصیلی دانش آموزان وارد دبیرستان می شوند. تعدادی از مدارس بین المللی انگلیسی زبان در اسلوونی وجود دارد ، از جمله مدرسه بین المللی بریتانیا در لیوبلیانا ، که برای کودکان خارج از کشور که در اسلوونی برای کار کار می کنند بسیار مناسب است.

اگر دانش آموزان تمایل به ادامه تحصیل پس از سن 16 سالگی دارند ، می توانند در یکی از سه دانشگاه دولتی اسلوونی که دانشگاه لیوبلیانا معتبرترین آنها است یا دانشگاه خصوصی نوا گوریکا ثبت نام کنند.

متناوباً می توان در دانشگاه بین المللی EMUNI (دانشگاه یورو مدیترانه ای اسلوونی) که دوره های زیادی را به زبان انگلیسی و سایر زبان های اروپایی ارائه می دهد ، ثبت نام کرد. اقتصاد اسلوونی بر اساس نیروی کار با تحصیلات بالا و ماهر بنا شده است و سیستم های عالی تحصیلی و دانشگاهی آن نقش بزرگی در این زمینه ایفا می کنند.

حمل و نقل و اقامت اسلوونی

سن رانندگی در اسلوونی 18 سال است و آنها در سمت راست جاده رانندگی می کنند. کمربند ایمنی الزامی است و به شدت اجرا می شود ، همانطور که قانون کودکان زیر 12 سال را ملزم می کند که به پشت بنشینند. سرعت مجاز در بزرگراه ها 130 کیلومتر در ساعت است ، اما در مناطق مسکونی و شهری تنها 50 کیلومتر در ساعت. رانندگان برای رانندگی در بزرگراه ها باید از پمپ بنزین مجوز بگیرند.

به دلیل کیفیت پایین و زمان آهسته سفر شبکه ملی قطار ، بسیاری از مردم رانندگی را ترجیح می دهند ، که می تواند باعث افزایش ترافیک و ترافیک در جاده های اصلی شود. با این حال ، بسیاری از مردم از خدمات اتوبوس عمومی استفاده می کنند ، به ویژه در مراکز شهرها و مناطق مسکونی. این اتوبوس ها در هر لحظه در جاده ها حق تقدم دارند.

راهنمای مهاجرت به اسلوونی

آیا می خواهید اقامت اسلوونی را بدست اورید؟ اگر تا به حال به خارج از کشور مهاجرت نکرده اید ، این روند بسیار سخت خواهد بود ، و اگر این کار را کرده اید ، از بار پیش رو مطلع هستید. در هر مرحله ای که هستید ،  می تواند با مجموعه ای کامل از خدمات جابجایی ، مانند یافتن خانه ، جستجوی مدرسه ، راه حل های ویزا و اقامت اسلوونی  به شما کمک کند. تیم متخصص ما در خارج از کشور آماده است تا مهاجرت به اسلوونی شما را آغاز کند ، بنابراین چرا حرکت خود را در خارج از کشور شروع نکنید و همین امروز با ما تماس بگیرید؟ بهتر است زود شروع کنید!

امروز با ما تماس بگیرید +989128598823 برای ارزیابی تا ببینید آیا واجد شرایط اقامت اسلوونی هستید

یا فرم ارزیابی آنلاین ما را پر کنید.

فهرست