شهروندی دومینیکا از طریق سرمایه گذاری

شهروندی دومینیکا از طریق سرمایه گذاری

 

شهروندی دومینیکا از طریق سرمایه گذاری

جزیره طبیعت ، دومینیکا به دلیل زیبایی طبیعی دست نخورده مشهور است. سطح زندگی آن بسیار بالا است ، به ویژه در مقایسه با سایر کشورهای منطقه.

دومینیکا سالانه پذیرای بیش از 200 هزار گردشگر است که بیشتر آنها مسافران یکروزه ای هستند که به عنوان بخشی از سفر کروز خود از این جزیره دیدن می کنند. گردشگران عاشق سواحل ، کوه ها و استراحتگاه های لوکس و قطره ای هستند. داشتن تابعیت دومینیکا به شما امکان دسترسی در طول سال به شگفتی های بکر را می دهد.

اما چیزی که جزیره را بیشترین درآمد را دارد ، شهروندی آنها از طریق سرمایه گذاری (CBI) است که آنها تقریباً سه دهه است اجرا می کنند. از آنجایی که برنامه CBI تقریبا نیمی از درآمد کشور را ایجاد می کند ، دومینیکا همچنان به نوآوری با برنامه های مختلف برای جذب سرمایه گذاران جدید ادامه می دهد.

جدیدترین برنامه آنها برای ایجاد مشاغل ، کارآفرینان و مشاغل به دومینیکا طراحی شده است. این روند کمی کندتر است و به مدتی در کشور نیاز دارد ، اما با 50،000 دلار گزینه بسیار ارزان تری است.

همچنین یکی دیگر از گزینه های استانداردتر CBI وجود دارد که در ازای 100000 دلار ، می توانید گذرنامه دومینیکا را در دست بگیرید – چیز بیشتری از آن وجود ندارد. این گذرنامه CBI ساده است ، برخی حتی ممکن است آن را اساسی بنامند.

در عین حال ، برنده جایزه است. برنامه CBI دومینیکا در صدر شاخص CBI قرار دارد که توسط مجله مدیریت ثروت حرفه ای Financial Times منتشر شده است.

البته ، شما باید این پاداش ها و سایر پاداش های دومینیکا را با نمک سخاوتمندانه ای دریافت کنید – شهروندی توسط لابی سرمایه گذاری واقعاً قدرتمند است.

با این حال ، شهروندی دومینیکا یکی از بهترین شهروندان با ارزش برای گزینه های سرمایه گذاری در کارائیب است. این لیست آسان ترین گذرنامه ها را برای دریافت می کند. همچنین به عنوان ارزان ترین شهروندی اقتصادی که می توانید در هر نقطه از جهان به دست آورید ، در رتبه اول قرار دارد.

شهروندی دومینیکا یک گزینه عالی برای انواع مختلف افراد است. به عنوان مثال اگر در گذرنامه فعلی خود بدون ویزا سفر می کنید ، گذرنامه دومینیکا به شما امکان دسترسی به بیش از 135 کشور را می دهد.

و به دلیل قیمت شهروندی دومینیکا و زمان پردازش سریع ، این گزینه مناسب برای کسانی است که به دنبال گذرنامه دوم سریع به عنوان بیمه نامه یا وسیله ای برای ترک سریع شهروندی ایالات متحده هستند.

در این مقاله ، ما همه آنچه شما باید در مورد شهروندی دومینیکا با برنامه سرمایه گذاری بدانید را پوشش می دهیم ، بنابراین می توانید تصمیم بگیرید که آیا گذرنامه این کشور برای شما مناسب است یا خیر.

شهروندی از طریق سرمایه گذاری چیست؟
چرا دومینیکا؟
شهروندی دومینیکا توسط برنامه سرمایه گذاری
معضل قیمت
نحوه اخذ گذرنامه دومینیکا
گزینه اهدا
گزینه املاک و مستغلات
گزینه های سرمایه گذاری املاک دومینیکا ، فهرست شده است
گزینه برنامه ویزای کارآفرینی
بهترین گزینه شما چیست؟
مراحل برنامه گام به گام
هزینه های برنامه و شرایط مورد نیاز
دریافت شهروندی خود در 6 مرحله
راههای دیگر برای شهروند شدن دومینیکا
مزایای شهروندی دومینیکا
معایب شهروندی دومینیکا
سوالات متداول شهروندی دومینیکا شما
بعد چه اتفاقی می افتد

آیا واقعاً می توانید شهروندی را با سرمایه گذاری واگذار کنید؟

شهروندی از طریق سرمایه گذاری چیست؟

برنامه شهروندی از طریق سرمایه گذاری که شهروندی اقتصادی نیز نامیده می شود ، برنامه ای است که توسط دولت ملی اداره می شود و به موجب آن سرمایه گذاران می توانند اساساً به طور قانونی و قانونی برای خود پاسپورت بخرند.

دلایل اینکه چرا دولت فروش تابعیت خود را انتخاب می کند متفاوت است ، اما بیشتر به افزایش سرمایه خارجی ، بهبود زیرساخت های آنها و تنوع بخشیدن به اقتصاد آنها مربوط می شود.

هنگام خرید شهروندی از یک سرمایه گذار خارجی خواسته می شود که یک یا چند مورد از موارد زیر را انجام دهد:

به صندوق دولتی کمک مالی کنید
سرمایه گذاری در ابزارهای مالی مانند اوراق قرضه دولتی
خرید (پیش تصویب) املاک در کشور
یک شرکت محلی باز کنید و تعداد مشخصی از افراد محلی را استخدام کنید

معمولاً قوانین زیادی برای پیروی و مراحل متعددی در روند اخذ تابعیت وجود دارد ، بنابراین این بهترین کاری است که با کمک یک متخصص صنعت CBI انجام می شود.
چرا دومینیکا؟

قبل از اینکه خیلی جلوتر از خود باشیم و به جزئیات نحوه اخذ تابعیت دومینیکن از طریق سرمایه گذاری بپردازیم ، بیایید نگاهی به خود کشور دومینیکا بیندازیم.

دومینیکا (که نباید با جمهوری دومینیکن اشتباه گرفته شود) که به عنوان “جزیره طبیعت کارائیب” شناخته می شود ، یکی از زیباترین جزایر کارائیب است.

این جزیره که بین سرزمینهای برون مرزی فرانسه گوادلوپ و مارتینیک واقع شده است ، دارای رودخانه ها و آبشارهای متعدد ، کوههای سرسبز و چشم اندازهای زیبا از اقیانوس (با وجود تعداد محدود سواحل) است.

با وجود جنگل های بارانی مملو از گیاهان ، حیوانات و پرندگان کمیاب ، و فرصت هایی برای غواصی و غواصی در کشتی های غرق شده و چشمه های آب گرم زیر آب ، جای تعجب نیست که دومینیکا یک مقصد بوم گردی در حال رشد است.

دومینیکا همچنین دارای مزایای کشوری خودمختار است. انگلستان در سال 1978 به دومینیکا استقلال داد و این کشور اکنون دارای دموکراسی پارلمانی با رئیس جمهور و نخست وزیر و سیستم قضایی بر اساس قوانین عادی انگلیس است.

کل کشور به اندازه سنگاپور است و کمتر از 75000 نفر در واقع در این جزیره زندگی می کنند. اکثر ساکنان این کشور آفریقایی تبار هستند ، اگرچه جمعیت بومی کمی (آخرین نفر در کارائیب) و تعداد فزاینده ای از ساکنان سفید و چینی وجود دارد.

انگلیسی زبان رسمی است ، اما گویش فرانسوی ، کرئول ، نیز به طور گسترده ای صحبت می شود.

دومینیکا با داشتن سبک زندگی جزیره ای عالی در کشوری امن ، دوستانه و زیبا ، یکی از شادترین نقاط جهان برای زندگی محسوب می شود.

با وجود همه این جاذبه ها ، ممکن است به فکر این باشید که بقیه عمر خود را در دومینیکا بگذرانید.

با این حال ، نیازی نیست که در این کشور جزیره ای زندگی کنید تا شهروند شوید و از مزایای زیادی که در اختیار داشتن گذرنامه دوم برخوردار است استفاده کنید.
شهروندی دومینیکا توسط برنامه سرمایه گذاری

با قیمت مناسب ، می توانید شهروند این دومینیکا شوید.

دومینیکا به دلیل برنامه طولانی مدت شهروندی اقتصادی ، به عنوان یکی از سریع ترین کشورهای جهان برای دریافت تابعیت دوم شناخته می شود. این یکی از قدیمی ترین شهروندی های برنامه های سرمایه گذاری موجود است ، تنها پس از سنت کیتس و نویس.

دومینیکا از سال 1993 به سرمایه گذاران مایل به اهدا 100000 دلار به این کشور تابعیت اقتصادی ارائه کرده است. این برنامه در بخش 101 قانون اساسی دومینیکا و بخشهای 8 و 20 قانون شهروندی تصریح شده است و اعتبار و امنیت بیشتری به برنامه می بخشد.

در حالی که میانگین زمان بندی برای پردازش تابعیت دومینیکا حدود سه ماه است ، برای به دست آوردن تابعیت کامل اکثر ملیتها بین 2-4 ماه طول می کشد. مانند همیشه ، موارد منحصر به فردی وجود دارد که ممکن است بیشتر طول بکشد.

در حال حاضر یک گزینه جدید وجود دارد که ممکن است برای کارآفرینانی که به دنبال انجام اهدافی بیشتر از کمک مالی هستند مورد توجه قرار گیرد. برنامه ویزای کارآفرینی که در پایان سال 2020 راه اندازی شد ، برای کسانی که مایل به شروع یک کسب و کار و استخدام کارگران محلی هستند ، شهروندی 50،000 دلار ارائه می دهد. این یک جدول زمانی 2 ساله برای شهروندی دارد و شما را ملزم می کند که حداقل 90 روز در سال در جزیره باشید ، اما نصف قیمت آن است.

اگر شروع به کار یک فنجان چای شما نیست و شما به دنبال چیزی ساده تر و سریعتر هستید ، قانون شهروندی دومینیکا از هرگونه شرایط اقامتی برای سرمایه گذاران واجد شرایط صرفنظر می کند و به افراد علاقه مند امکان می دهد تابعیت دومینیکن را بدون اقامت در این کشور دریافت کنند.

معضل قیمت

در سال 2015 ، دومینیکا بدون ویزا به منطقه شنگن دسترسی پیدا کرد و در آن زمان یکی از دو گذرنامه واقعی برای فروش بود که به اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) دسترسی داشت.

با این ارزش افزوده ، دومینیکا تصمیم گرفت برای اولین بار قیمت خود را از 100،000 دلار برای یک متقاضی به 175،000 دلار افزایش دهد ، که در آگوست 2016 اعمال می شود.

با این حال ، چندین کشور دیگر از کارائیب تصمیم گرفتند به باشگاه شهروندی اقتصادی در سال 2016 بپیوندند و دومینیکا در نهایت قیمت خود را به 100000 دلار اصلی کاهش داد.

به سرعت در سال 2017 پیش رفت و افزایش رقابت بین شهروندان کارائیب با برنامه های سرمایه گذاری ، همراه با چند فصل ویرانگر طوفان ، جنگ قیمت ها را شعله ور کرد.

با پنج برنامه که اکنون در منطقه موجود است ، دولتهای این کشورها تصمیم گرفتند قیمتهای خود را برای کمکهای خیریه و املاک و مستغلات برای جذب سرمایه گذاران به سواحل خود ، و نه قیمت همسایگان خود ، کاهش دهند.

به شخصه ، ما شک داریم که قیمت ها از زیر 100000 دلار پایین بیایند. دو کشور در حال حاضر در این نقطه قیمت هستند ، از جمله دومینیکا ، اما نشستن و انتظار را توجیه نمی کنند.

ما شکی نداریم که همه چیز تغییر خواهد کرد. با هر انتخابات ، با هر بحران جهانی (به عنوان مثال ، COVID-19) ، و با هر فصل طوفان ، صنعت CBI برای مدت طولانی ثابت نمی ماند.
گزینه هایی برای اخذ تابعیت دومینیکن

گذرنامه های دومینیکا با سرمایه گذاری در مقابل اهدا

دومینیکا همچنان به دنبال رویکردهای مختلف و برنامه های جدید برای شهروندی از طریق سرمایه گذاری است.

برخلاف سایر جزایری که شهروندی خود را با سرمایه گذاری ارائه می دهند ، هیچ گزینه ای برای سرمایه گذاری در خرید اوراق قرضه دولتی وجود ندارد ، اما گزینه های بسیار خوبی برای کمک های عمومی ، خرید املاک و در حال حاضر گزینه کارآفرینی برای سرمایه گذاری در یک شرکت وجود دارد.

بنابراین ، اجازه دهید با جزئیات بیشتری در مورد راه های اخذ تابعیت در دومینیکا صحبت کنیم.
گزینه اهدا

این کمک مالی قدیمی ترین و ساده ترین گزینه موجود است. سرمایه گذار که این گزینه را انتخاب می کند ، به برنامه تنوع اقتصادی که از پروژه های دولتی و خصوصی در دومینیکا پشتیبانی می کند ، کمک مالی می کند.

در حالی که اکثر مردم با برچسب قیمت 100،000 دلار آشنا هستند ، در واقع تغییرات کمی در قیمت وجود دارد.

این بستگی به این دارد که آیا به تنهایی یا با همسر درخواست می کنید و اینکه آیا فرزندان ، سایر افراد وابسته یا خواهر و برادر را در معادله می آورید یا نه.

تجزیه نهایی قیمت به شرح زیر است:

متقاضی مجرد-100000 دلار کمک غیر قابل استرداد
همسر متقاضی اصلی: 50،000 دلار
خواهر و برادر متقاضی اصلی یا همسر متقاضی اصلی 18 تا 25 ساله: 50،000 دلار
هر شخص وابسته غیر از همسر متقاضی اصلی یا خواهر و برادر متقاضی اصلی یا همسر متقاضی اصلی 18 تا 25 ساله: 25000 دلار هر کدام
خانواده چهار نفره شامل متقاضی اصلی ، همسر متقاضی اصلی و دو فرد وابسته دیگر به غیر از خواهر و برادر وابسته: 175000 دلار

راحت تر از این نمی شود شما دقت و هزینه های لازم (که می تواند تا حدود 10،000 دلار اضافه شود) را پرداخت می کنید ، کمک مالی را انجام می دهید و وارد می شوید. در کوتاه ترین زمان می توانید گذرنامه خود را دریافت کنید.

همانطور که در بالا ذکر شد ، بیشتر درآمد دومینیکا از برنامه های CBI تأمین می شود. این امر باعث ارتقاء زندگی عمومی و خصوصی و رفاه در جزیره می شود.

تلاش های عمومی شامل ساخت مدارس ، بازسازی بیمارستان ها ، ساخت استادیوم ورزشی ملی و ارتقای بخش دریایی است. پروژه های بخش خصوصی شامل گردشگری ، فناوری اطلاعات و کشاورزی است.

سال گذشته ، تقریباً 1.5 میلیون دلار از برنامه شهروندی اقتصادی برای ارتقاء توسعه مشاغل کوچک و بیش از دو برابر این مبلغ برای برنامه ملی اشتغال استفاده شد.

در مجموع ، دومینیکا کشوری با تجارت و دوست تجاری است و آماده استقبال از کسانی است که می توانند در توسعه کشور سهیم باشند.

گزینه املاک و مستغلات

گزینه پیچیده تر و گران تر سرمایه گذاری در املاک است. از سال 2015 در دسترس سرمایه گذاران بوده است.

دومینیکا مانند سایر تابعیت های برنامه های سرمایه گذاری در کارائیب ، به کسانی که مایل به خرید املاک مورد تایید در این کشور هستند ، شهروندی اقتصادی ارائه می دهد. دومینیکا دارای نقطه ورود کم 200،000 دلار است.

دو یا چند متقاضی می توانند با یک خرید واحد درخواست دهند ، به شرطی که هر متقاضی حداقل 200،000 دلار در سرمایه گذاری کمک کند.

دولت امکان خرید املاک را می دهد زیرا این پول مستقیماً به سرمایه گذاری در کشور اختصاص می یابد. با این حال ، از آنجا که این پول اساساً به توسعه دهندگان اختصاص می یابد ، دولت هزینه اضافی را به ازای هر چیز دیگری دریافت می کند تا از این طریق نیز پولی دریافت کند.

با در نظر گرفتن این موضوع ، تجزیه نهایی قیمت گزینه املاک به شرح زیر است:

خرید مجاز املاک – 200،000 دلار (حداقل)
PLUS ، هزینه دولتی:
متقاضی مجرد – 25000 دلار
یک زوج متاهل – 35000 دلار
یک خانواده تا 4 نفر – 35000 دلار
یک خانواده تا 6 نفر – 50،000 دلار
یک خانواده 7 نفره – 70،000 دلار

مزیت اصلی گزینه املاک این است که در نهایت می توانید ملک را مجددا بفروشید و اساساً سرمایه گذاری را جبران کنید.

برای انجام این کار ، باید ملک را حداقل سه سال نگه دارید. اگر تصمیم به فروش مجدد به متقاضی دیگر CBI دارید ، باید در کل پنج سال از تاریخ خرید اولیه منتظر بمانید.

این که آیا بعداً ملک خود را به شخص دیگری بفروشید یا نه ، به احتمال زیاد در سرمایه گذاری مقداری پول از دست خواهید داد.

و بسته به توسعه دهنده و زمان واقعی خرید ملک ، ممکن است کمی طول بکشد تا پاسپورت خود را بگیرید.

نکته اصلی این است که چند مساله لجستیکی دیگر وجود دارد که باید در این مسیر بدانید.
گزینه های سرمایه گذاری املاک دومینیکا ، فهرست شده است
رزو ، شهروندی دومینیکا با سرمایه گذاری

کیفیت گذرنامه دومینیکا طی دو سال گذشته به میزان قابل توجهی بهبود یافته است. قیمت بالای شهروندی آن باعث برجسته تر شدن آن می شود.

تا همین اواخر ، تنها یک گزینه توسعه دهنده املاک در دومینیکا وجود داشت. با این حال ، اکنون شما ده ها انتخاب با چندین ارتباط با نام های بزرگی مانند هیلتون و ماریوت دارید.

به طور کلی یکی از نگرانی هایی که مردم در مورد سرمایه گذاری املاک CBI در کارائیب در مورد آن صحبت می کنند این است که املاک همیشه جذاب نیستند.

برای اولین بار ، رساندن مصالح ساختمانی لازم به این جزایر گران است ، به این معنی که آنچه دریافت می کنید ممکن است در مقایسه با آنچه معمولاً با همان قیمت در جاهای دیگر انتظار دارید کمی خسته کننده باشد.

ثانیاً ، شما محدود به خرید املاک مورد تایید دولت هستید. شما نمی توانید املاکی را که آنلاین پیدا می کنید بخرید. شما باید از یکی از توسعه دهندگان تأیید شده خرید کنید. این می تواند به این معنی باشد که شما به اندازه بازار آزاد گزینه های املاک نخواهید داشت.

با این وجود ، شما ظاهراً چیزی با ارزش خریداری می کنید که می توانید چند سال دیگر در راه آن را دوباره بفروشید.

برخی از این سرمایه گذاری ها اجازه مالکیت کامل را می دهند ، اما برخی دیگر سهام سهامی یا سهام تقسیم نشده هستند که می تواند بر ارزش فروش مجدد و استفاده شما از اموال تأثیر بسزایی بگذارد.

در نهایت ، در حالی که حداقل 200،000 دلار حداقل است ، توسعه دهندگان گزینه هایی بسیار بالاتر از قیمت 200،000 دلار خواهند داشت.

اینها همه جزئیات مهمی هستند که باید در نظر داشته باشید زیرا ما هفت گزینه املاک موجود در دومینیکا را مرور می کنیم.
هتل و آبگرم آنیچی

Anichi Resort & Spa عضو مجموعه خودنویس ماریوت است. این اقامتگاه در 12 هکتار از یکی از معدود سواحل جزیره واقع شده است – ساحل زیبا Picard در پورتسموث.

در مجموع 128 اتاق با استخرهای خصوصی ، سالن های استخر ، بارهای شنا ، رستوران های تخصصی ، سالن رقص و آبگرم وجود دارد.

دو گزینه خرید برای شهروندان توسط متقاضیان سرمایه گذاری وجود دارد:

سهام ترجیحی قابل استفاده با مبلغ 220،000 دلار گواهی مالکیت دریافت خواهید کرد.
سوئیت های رایگان شما می توانید یک کالایپسو سوئیت را با قیمت 300000 دلار یا یک سوئیم سوئیت با قیمت 320 هزار دلار خریداری کنید.

با هر دو خرید ، سند مالکیت ملک را دریافت خواهید کرد.

هر گزینه ای را که انتخاب کنید ، اقامتگاه اموال شما را مدیریت کرده و در یک سیستم چرخشی قرار می دهد. در حالی که شما نمی توانید از اموال خود برای زندگی مسکونی استفاده کنید ، هر سال دو هفته حق اقامت در این اقامتگاه را خواهید داشت.
بویس کوتلت

Bois Cotlette یکی از قدیمی ترین املاک باقی مانده در دومینیکا است که قدمت آن به شهرک های اولیه فرانسه در دهه 1720 برمی گردد. این ملک در دره ای پنهان شده و معماری مزارع روزهای اولیه خود را حفظ کرده است.

این مزارع هنوز قهوه ، شکر و کاکائو تولید می کند و شکلات تولید می کند. ریشه های کشاورزی Bois Cotlette آن را به مقصدی مناسب برای کسانی که آمادگی خود را در ذهن دارند تبدیل کرده است.

آنها سه گزینه سرمایه گذاری مجزا را ارائه می دهند:

گزینه نقدینگی سهامدار ترجیحی – بازگشت کامل سرمایه گذاری شما در صورت فوت یا در صورتی که بیش از پنج سال مالک آن ملک بوده اید.
گزینه Preppers. این گزینه به شما این امکان را می دهد تا از اموال خود برای صبر کردن اختلالات کوتاه مدت تا متوسط ​​استفاده کنید. در صورت وقوع بلایای طبیعی مانند زلزله ، سیل ، سونامی یا گردباد ، می توانید از 1 تا 3 ماه در هر مکانی در ملک خود بمانید. در صورت سقوط اقتصادی یا سیاسی ، می توانید 3-6 ماه بمانید در حالی که قصد بازگشت به جامعه عادی را دارید.
گزینه Safe Haven این گزینه به شما اجازه می دهد تا در صورت وقوع یک رویداد تعریف شده ، مانند آشفتگی اقتصادی یا سیاسی یا یک بلای طبیعی طولانی مدت ، نه ماه را در Bois Cotlette بگذرانید.

Cabrits Resort Kempinski

این اقامتگاه در اکتبر 2019 افتتاح شد و همه گزینه های سرمایه گذاری اکنون فروخته شده است. با این حال ، این اقامتگاه هنوز در تابعیت دولت از طریق وب سایت سرمایه گذاری ذکر شده است ، به این معنی که شما هنوز هم می توانید از سرمایه گذار قبلی خریداری کنید و به دنبال شهروندی باشید.

Range Development Cabrits Resort Kempinski را در سواحل ماسه سفید خلیج داگلاس ، در انتهای شمال غربی دومینیکا بنا کرد. استراحتگاه مخفی توسط پارک ملی Cabrits احاطه شده است و بر اساس ابتکار مشهور بوم گردی دومینیکا ساخته شده است.

کمپینسکی بخشی از قدیمی ترین گروه هتل های لوکس اروپا است و حداقل 220،000 دلار سرمایه گذاری در این پروژه ، به غیر از اعطای شهروندی دومینیکا ، به طور خودکار شما را در بالاترین ردیف برنامه وفاداری کمپینسکی ثبت نام می کند.
جنگل خلیج EcoVillas

جنگل خلیج EcoVilla Stone

پس از تأیید درخواست شما ، یک سند مستقل برای یک ویلای 400 فوت مربعی و 1200 فوت مربع زمین دریافت خواهید کرد که شما را برای شهروندی دومینیکن واجد شرایط می کند.

ویلا های لوکس دریابورد از 255،000 دلار شروع می شوند ، قیمتی که شامل تمام هزینه های بسته شدن ، مالیات انتقال ، ثبت سند و هزینه های قانونی می شود.

ویلای شما به عنوان محل اقامت در هتل عمل می کند و توسط مدیریت هتل به طور کامل نگهداری می شود.

درآمد اجاره ای این اقامتگاه در یک حساب اجاره ای اختصاصی ویلایی که برای بررسی مالکان در دسترس است ، نگهداری می شود. تمام درآمد اجاره پس از هزینه بین 50/50 بین جنگل خلیج و صاحبان ویلا تقسیم می شود.

علاوه بر این ، به عنوان مالک ویلا ، شما شخصاً می توانید هر سال به مدت یک هفته از ویلای خود استفاده کنید.
Sanctuary Rainforest Eco Resort and Spa

این یکی از معدود برنامه هایی است که گزینه سرمایه گذاری را در حداقل 200،000 دلار مورد نیاز دولت ارائه می دهد ، زیرا اکثر آنها بسیار بالاتر از این حد هستند.

با خرید یک سهم ممتاز در Sanctuary Rainforest Eco Resort and Spa ، پس از بهره برداری از اقامتگاه ، تابعیت دومینیکن همراه با سود سهام سالانه دریافت خواهید کرد.

به شما و یکی از اعضای خانواده اجازه داده می شود تا 7 روز در فصل بالا و 14 روز در فصل کم هر سال در اقامتگاه اقامت داشته باشید.

همانند سایر گزینه های سرمایه گذاری ، می توانید سهم مورد نظر خود را پس از پنج سال به سرمایه گذار دیگری بفروشید و تابعیت دومینیکن خود را حفظ کنید. در اینجا می توانید درباره اقامتگاه بیشتر بدانید.

Secret Bay Residences

Secret Bay یک اقامتگاه دوستدار محیط زیست است که اخیراً به عنوان بهترین هتل بوتیک جهان انتخاب شده است و در طول این سالها جوایز متعددی دریافت کرده است.

ویلاهای لوکس و پایدار برای مالکیت کامل در دسترس خواهند بود و برای مدت محدود واجد شرایط برنامه CBI هستند. گزینه ها از 208،000 دلار برای هر سهم شروع می شوند.

مالکیت به شما یک خانه تعطیلات لوکس پایدار می دهد که با خدمات 5 ستاره شامل امنیت ، خانه داری ، خدمات آشپزی ، استفاده از وسایل نقلیه ، اینترنت پرسرعت و استفاده رایگان از همه تجهیزات ماجراجویی همراه است.

همچنین به سه ساحل قابل شنا ، غارهای دریایی ، رودخانه و همچنین غرفه یوگا ، آبگرم و رستوران دسترسی خواهید داشت.

ساحل آرامش دومینیکا

Tranquility Beach Resort بخشی از مجموعه Curio Collection اثر هیلتون است. پس از اتمام ، آنها سوئیت های مشترک یک و دو خوابه ، و سوئیت های استودیویی و ویلاهای یک ، دو و سه خوابه را ارائه می دهند.

امکانات و خدمات شامل آبگرم ، مرکز سلامتی ، سالن بدنسازی ، رستوران ، استخر ، فروشگاه هدیه و موارد دیگر است.

تنها گزینه سرمایه گذاری موجود در Tranquility Beach خرید سهام بدون تقسیم در کل پروژه است.

در حالی که این امر به شما ادعای نامحدودی نسبت به کل ملک می دهد ، شما هیچ ادعای انحصاری برای هر قسمت از اقامتگاه نخواهید داشت.

گزینه برنامه ویزای کارآفرین

دومینیکا در حال حاضر کاری را انجام می دهد که هیچ کدام از برنامه های دیگر CBI در کارائیب انجام نمی دهند. آنها گزینه ارزان تری را با قیمت حداقل 50،000 دلار برای ایجاد مشاغل و مشاغل به جزیره ارائه می دهند.

در اینجا نحوه کار آن آمده است:

این برنامه ویزای سرمایه گذار دومینیکن نام دارد و در ابتدای سال 2021 اجرا شد. صلاحیت اصلی سرمایه گذاری در یک تجارت در کشور است.

دو گزینه سرمایه گذاری عبارتند از:

سرمایه گذاری 50،000 دلار در مشاغل مورد تأیید دولت
سرمایه گذاری 100000 دلار در یک کسب و کار نوپا که کنترل بیشتری بر آن دارید ، اما هنوز هم باید در بخشهای خاصی از اقتصاد باشد و حداقل 3 شغل تمام وقت برای ساکنان محلی ایجاد کند

یکی از چالش ها این است که دومینیکا دارای اقتصاد داخلی بسیار کوچکی است ، بنابراین جالب است که ببینیم آنها واقعاً چه نوع مشاغلی را تأیید می کنند.

دولت هر سال بخشهای خاصی از مشاغل را که به دنبال پر کردن آنها هستند تعیین می کند. ممکن است نتوانید هر شغلی را که می خواهید راه اندازی کنید ، اما اگر در حوزه ای باشید که به دنبال آن هستند ، می تواند یک گزینه عالی باشد. جزئیات بیشتر متعاقباً اعلام خواهد شد.

این یک روند کندتر است که در آن شما پس از 2 سال شهروندی خود را دریافت خواهید کرد.

این نوع گزینه عادی سازی سریع نیست که در کارائیب به خوبی شناخته شده است ، بیشتر انتخابی و منحصر به فرد است و به شما امکان می دهد در 3 ماه گذرنامه بگیرید. با این حال ، این راهی است که می توانید خود را در مسیر سریع تری قرار دهید ، جایی که سرمایه گذاری واقعی را انجام نمی دهید و هنوز می توانید با گذراندن چند سال دیگر گذرنامه دریافت کنید.

برخلاف سایر برنامه ها ، باید مدتی را در کشور بگذرانید. شما باید 90 روز هر سال به مدت دو سال در کشور باشید. این شهر شلوغ ترین مکان با شهری ترین محیط ها نیست ، اما مطمئناً مکان زیبایی است که برای بسیاری بهشت ​​است.

شرط دیگر این است که شما باید یک سپرده 100،000 دلاری را به یک بانک در دومینیکا واریز کنید. خوبی این است که شما می توانید از این پول در حالی که در کشور هستید استفاده کنید ، بنابراین اینطور نیست که بسته شده باشد. اما در زمان درخواست باید سپرده اولیه را داشته باشید.

اگر شما با شرط گذراندن سه ماه در سال در دومینیکا ، فعال نگه داشتن سرمایه گذاری در تجارت و واریز پول در بانک دومینیکن هنگام ورود ، مطابقت دارید ، تنها پس از دو سال می توانید واجد شرایط دریافت تابعیت از طریق تابعیت شوید.

بهترین گزینه شما چیست؟

اگر اعداد را در نظر بگیرید و مایل به رعایت شرایط هستید ، گزینه ویزای کارآفرینی بهترین گزینه است. برچسب قیمت 50،000 دلار سخت است. تا زمانی که جدول زمانی طولانی تر و الزامات داخل کشور قابل قبول باشد ، این گزینه جدید یک گزینه عالی است.

اگر فقط به دنبال یک گزینه سریع ، نسبتاً ساده و ارزان هستید ، گزینه اهدا برای یک متقاضی انفرادی برنده مشخصی می شود.

برعکس ، این کمک مالی 108.500 دلار به شما پس می دهد ، در حالی که سرمایه گذاری در املاک 233.500 دلار هزینه دارد.

با این اوصاف ، فردی که به عنوان مثال یک تجارت جریان نقدی را اداره می کند ، ممکن است به دنبال پارک چند صد هزار دلار در جایی باشد.

با سرمایه گذاری در املاک و مستغلات CBI ، آنها می توانند سود کمی را در طی پنج سال آینده به دست آورند در حالی که در اصل یک پاسپورت دوم رایگان از قرارداد دریافت می کنند.

اما این فقط در صورتی منطقی به نظر می رسد که در عین حال واقعاً به این پول احتیاج ندارید.

برای هرکسی که هر دلار هزینه فرصت بالقوه ای دارد-سرمایه گذاران رمزنگاری ، تحقق آمازون توسط فروشندگان آمازون (FBA) ، افراد تجارت الکترونیک ، افراد تجاری که گردش مالی سریع دارند و غیره-تفاوت 100،000 دلاری بین دو گزینه می تواند به سرمایه گذاری های بسیار سودآورتر

در این صورت ، اهدا 100،000 دلار بهترین گزینه است ، حتی اگر شما اساساً این پول را پس می دهید.

به طور خلاصه ، اگر به دنبال کم هزینه ترین مسیر هستید و شرایط قابل قبول را می دانید ، با ویزای کارآفرینی بروید. اگر چیزی را با مشارکت کمتر می خواهید ، اما سریع و با هزینه کم است ، فقط کمک مالی کنید.

اگر پول نقد دارید ، می توانید گزینه املاک را در نظر بگیرید ، اما به خاطر داشته باشید که ممکن است دیگر این پول را نبینید زیرا توسعه املاک و مستغلات مورد تأیید دولت کارائیب به خاطر پایان نیافتن بدنام است (حتی اگر دومینیکا بهترین مسیر را داشته باشد) رکورد پایان یافته در مقایسه با شروع نشده در منطقه – 50).

مراحل برنامه گام به گام

چشم انداز کوه دومینیکا

وقتی صحبت از کارائیب به میان می آید ، نگرانی وجود دارد که مقامات دولتی آنجا “به وقت جزیره” هستند و ممکن است همه چیز به آرامی اتفاق بیفتد. اما این موضوعی در دومینیکا نیست که در آن برنامه CBI به عنوان کارآمدترین برنامه در جهان شهرت داشته باشد.

بیایید هزینه ها و الزامات برنامه برای واجد شرایط بودن را قبل از رسیدن به ریز و درشت برنامه واقعی بررسی کنیم.
هزینه های برنامه و شرایط مورد نیاز

همه شهروندی از طریق برنامه های سرمایه گذاری در دومینیکا – اعطای کمک مالی یا املاک – با هزینه های دولتی قابل پرداخت توسط هر یک از اعضای خانواده همراه است.

هزینه ها نسبتاً کم است و شامل موارد زیر است:

هزینه پردازش (برای هر برنامه) – 1000 دلار

هزینه مراقبت های لازم:

متقاضی اصلی – 7500 دلار

همسر – 4000 دلار

وابسته (16+) – 4000 دلار

گواهی هزینه تابعیت – 250 دلار برای هر نفر

هزینه صدور گذرنامه سریع – 1200 دلار برای هر نفر

الزامات دیگری نیز وجود دارد که هر متقاضی هنگام درخواست شهروندی از طریق سرمایه گذاری در دومینیکا باید در نظر داشته باشد. یکی باید:

بالای 18 سال باشد

نداشتن سابقه کیفری

از طریق بررسی ها و تأییدات مربوط به شخص ثالث بروید

منابع سرمایه گذاری تأیید شده داشته باشید

سلامت باشید

برخلاف سایر برنامه های شهروندی اقتصادی در کارائیب ، دومینیکا متقاضیان هیچ کشور خاصی را حذف نمی کند.

در مقطعی آنها این کار را انجام دادند ، اما آنها اکنون از یک کارآزمایی مناسب کارآمدتر استفاده کرده اند که به آنها اجازه می دهد لیست کشورهای محروم را حذف کنند.

گفته می شود ، اگر شهروند ایران ، سودان یا کره شمالی هستید ، قبل از درخواست باید شرایط زیر را داشته باشید:

شما باید 10 سال یا بیشتر در خارج از کشور تابعیت خود اقامت داشته باشید

شما نباید دارایی قابل توجهی در کشور تابعیت خود داشته باشید

شما نباید هیچ گونه فعالیت اقتصادی در کشور دارای تابعیت انجام داده باشید

6 مرحله برای دریافت شهروندی

بنابراین ، فرآیند برنامه دقیقاً چگونه کار می کند و چقدر طول می کشد؟

خوشحال خواهید شد بدانید که برنامه CBI دومینیکا بسیار ساده است و معمولاً بین 2 تا 4 ماه برای اهدا و گزینه های املاک و 2 سال برای گزینه جدید ویزای کارآفرینی به طول می انجامد.

قوانین دومینیکن زمان پردازش حداقل دو ماه را تعیین می کند ، اما زمان بسته به روشهای بررسی و افراد مورد بررسی متفاوت است.
مرحله 1 – جمع آوری اسناد

برای تهیه کلیه اسناد (به زبان انگلیسی) که توسط واحد سرمایه گذاری (CBIU) به شهروندی دومینیکا ارائه می شود ، باید با نماینده انتخابی خود کار کنید.

این شامل همه فرم ها ، اسناد مورد نیاز ، معاینه پزشکی و – در صورت خرید ملک – قرارداد خرید و فروش برای رزرو املاک منتخب شما می باشد.

در این مرحله ، نماینده مجاز به احتمال زیاد بررسی سابقه را انجام می دهد و سایر اقدامات لازم را انجام می دهد.
مرحله 2 – ارسال درخواست

هنگامی که نماینده شما تشخیص داد که همه چیز در یک راستا است ، درخواست شما برای بررسی ارسال می شود.

اگرچه مصاحبه در حال حاضر اجباری نیست ، اما در برخی موارد درخواست می شود. این مصاحبه معمولاً در دومینیکا انجام می شود ، اما می تواند در خارج از کشور با پرداخت هزینه اضافی انجام شود.

مرحله 3 – صبر کنید

در این مدت ، دولت به منظور بررسی تمام اطلاعاتی که در درخواست خود ارائه کرده اید ، بررسی های لازم را انجام می دهد.

در پایان این دوره ، به طور معمول 2-4 ماه ، به شما اطلاع داده می شود که آیا درخواست شما پذیرفته شده ، برای رسیدگی بیشتر به تأخیر افتاده یا رد شده است.

مرحله 4 – سرمایه گذاری را انجام دهید

هنگامی که از طریق نامه CBIU به شما اعلام شد که درخواست شما پذیرفته شده است ، می توانید کمک مالی را انجام دهید یا پرداخت املاک منتخب خود را کامل کنید.

تا زمانی که گواهینامه تابعیت برای شما و خانواده شما صادر نشود ، دولت وجوهی را که به حساب شهروندی واریز می کنید ، منتقل یا استفاده نخواهد کرد.
مرحله 5 – گذرنامه خود را بگیرید

هنگامی که CBIU مدرک پرداخت سرمایه گذاری شما را دریافت می کند ، گواهی ثبت نام (یا تابعیت) شما را صادر می کند. سپس می توانید از آن برای درخواست گذرنامه دومینیکن خود استفاده کنید.

در حالی که این فرایند بسیار ساده است ، اما مستلزم مدارک زیادی است. به همین دلیل ، می توان در حین گذراندن این فرآیند ، از یک مکان مستقر شد.

هر چیزی که با درخواست خود ارائه می دهید باید ظرف 90 روز صادر شده باشد ، به این معنی که هماهنگی زیادی از طرف شما لازم است تا همه چیز را در یک بازه زمانی تعیین شده جمع کنید.

مزایای شهروندی دومینیکا

شهروندی دومینیکا با سرمایه گذاری

مانند بسیاری از موارد ، شما نباید کل تصمیم شهروندی دوم خود را بر اساس قیمت تعیین کنید.

بله ، دومینیکا در مقایسه با 1+ 1 میلیون دلار قیمت شهروندی مالت بهترین گزینه و نسبتاً ارزان است ، اما عوامل دیگری نیز باید در نظر گرفته شوند.

با این وجود ، مزایای شهروندی اقتصادی دومینیکا بسیار است.

از آنجایی که این مدت طولانی وجود داشته است ، جایگاه محکمی در صنعت دارد و می تواند مزایای زیادی را برای متقاضیان خود ارائه دهد.

مقرون به صرفه ترین است اگر شما متقاضی انفرادی هستید و به دنبال پاسپورت دوم عالی هستید ، دومینیکا فقط بلیط است. این برنامه ارزان ترین برنامه CBI در جهان است ، به شرطی که به مسیر اهدا برسید. دومینیکا همچنین گزینه ویزای کارآفرینی را با برچسب قیمت پایین تر توسعه داده است ، اگرچه با شرایط بیشتری همراه است.

بدون مالیات بر درآمد جهانی شما. اگر در این کشور اقامت ندارید ، درآمد شما مشمول مالیات نمی شود. به عبارت دیگر ، اگر ساکن نیستید ، مقامات دومینیکا به دنبال درآمد شما نمی آیند.

سفر به بیش از 135 کشور بدون ویزا. هنگامی که شهروند دومینیکا هستید بدون محدودیت روادید از منطقه شنگن اروپا ، انگلستان ، هنگ کنگ ، مالزی ، سنگاپور و ترکیه دیدن کنید.

شهروندی “سریع” برای اخذ گذرنامه دومینیکن نیازی به گذراندن امتحانات تاریخ یا زبان یا مصاحبه ندارید.

تابعیت می تواند موروثی باشد. شما و فرزندان خود می توانید تابعیت دومینیکن را به فرزندان خود منتقل کنید. می تواند میراث شما باشد.

شما مادام العمر شهروند دومینیکا خواهید بود. پس از اخذ گذرنامه دومینیکا ، مادام العمر شهروند این کشور خواهید بود. تابعیت شما تاریخ انقضا ندارد.

شهروندی دوگانه مجاز است. می توانید از گذرنامه دومینیکا برخوردار شوید و شهروند یک کشور یا کشورهای دیگر باشید. به همراه تابعیت دومینیکا ، شما می توانید از رای و خرید ملک و همچنین امکان زندگی و کار در دومینیکا برخوردار شوید.

خانواده را بیاورید. فرزندان وابسته زیر 30 سال شما را می توان با درخواست سرمایه گذاری به تابعیت دومینیکا اضافه کرد. همچنین می توانید والدین و پدربزرگ و مادربزرگهای وابسته بالای 55 سال را اضافه کنید.

مالیات خود را بهینه کنید. در دومینیکا مالیات بر ثروت ، هدیه ، ارث یا سود سرمایه وجود ندارد. همچنین دارای معاهدات مربوط به مالیات مضاعف با ایالات متحده و جامعه کارائیب (CARICOM) است ، هیچ محدودیتی برای بازگرداندن سود یا سرمایه وارداتی ، چندین مشوق مالیاتی شرکت ها ، معافیت کامل از عوارض واردات و همچنین مزایای تخفیف مالیاتی و کمک هزینه صادرات وجود ندارد. آنها همچنین دارای تعطیلات مالیاتی سخاوتمندانه و سایر حقوق ورودی و معافیت مالیاتی هستند.

شبکه مناسب سفارتخانه ها دومینیکا دارای 17 سفارتخانه و سرکنسولگری در سراسر جهان است که 14 مورد از آنها در آمریکای شمالی و اروپا واقع شده است. سه تای دیگر در مراکش ، هند و چین واقع شده اند.

معایب شهروندی دومینیکا

دومینیکا در مورد برنامه CBI خود دارای مزایای بسیار قدرتمندی است ، اما سکه همیشه دو روی دارد.

در اینجا برخی از معایب است که باید در نظر بگیرید.

اگر خانواده دارید گران است. در حالی که قیمت یک متقاضی مجرد بهترین در صنعت است ، برنامه CBI دومینیکا خانواده ها را ناامید می کند. می توانید در آنتیگوا و باربودا با همان مبلغ 100،000 دلار به عنوان یک متقاضی مجرد در دومینیکا شهروندی دریافت کنید.

گذرنامه OK درجه B شهروندی دومینیکا به شما یک گذرنامه نسبتاً ساده ردیف B می دهد. در واقع هیچ چیز در مورد ورود شما به کشورهایی که ورود آنها بسیار دشوار است شگفت انگیز نیست.

این شهرت قدیمی دارد از آنجا که برنامه دومینیکا یکی از قدیمی ترین برنامه های CBI در جهان است ، به مرور زمان شهرت زیادی پیدا کرد که همیشه مطلوب نبود. اگرچه نباید مشکلی برای شما ایجاد کند ، اما توجه داشته باشید که برنامه CBI دومینیکا بخشی از رسوایی های گذشته بوده است.

ابطال گذرنامه. در حالی که از نظر فنی به شما در ازای کمک مالی شما شهروندی غیرقابل لغو مادام العمر داده می شود ، قانون دومینیکا به دولت این اختیار را می دهد که گذرنامه ها را لغو کند. تا کنون ، یک مورد در اوایل دهه 2000 وجود داشت که در آن تابعیت لغو شد. دومینیکا همچنین در حال ارتقا به گذرنامه های بیومتریک است ، به این معنی که آنها می توانند به راحتی گذرنامه را از راه دور در آینده لغو کنند.

در لیست سیاه اتحادیه اروپا قرار گرفته است. دومینیکا در گذشته در فهرست حوزه های قضایی غیرمتعهد اتحادیه اروپا قرار گرفت ، اگرچه از آن زمان تبرئه شده است. این بدان معناست که در مقطعی دولت دومینیکا تصمیم گرفت در اشتراک اطلاعات مالیاتی و مالی با اتحادیه اروپا مشارکت نکند.

تأثیر خارجی. در حالی که برنامه های CBI کارائیب نسبتاً مقرون به صرفه است ، اما جنبه منفی آن این است که بسیاری از این کشورها هنوز تحت تأثیر دولت های غربی هستند که اکثر مردم سعی می کنند از آنها دور شوند. بنابراین ، در حالی که دولتهای ایالات متحده و کانادا قدرت تعطیلی مستقیم این برنامه ها را ندارند ، مطمئناً بر آنها تأثیر می گذارند.

راههای دیگر برای شهروند شدن دومینیکا

همچنین لازم به ذکر است که شهروندی از طریق سرمایه گذاری تنها راه شهروند شدن دومینیکا نیست. به عنوان مثال ، تا زمانی که تابعیت دومینیکن خود را حفظ می کنید ، می توانید تابعیت دوم خود را به نسل های آینده منتقل کنید.

شما می توانید این کار را به دو روش مختلف انجام دهید. اولین مورد این است که فرزند خود را در جزیره داشته باشید زیرا تابعیت دومینیکا بر اساس jus soli یا “حق خاک” اعطا می شود.

دوم از طریق نزول یک نسل به عقب است. اگر یکی از والدین شما شهروند دومینیکن بود ، می توانید با اخذ تبعیت از شهروندی دومینیکا درخواست کنید. این امر شامل فرزندان شهروندان اقتصادی نیز می شود.

در نهایت ، شهروند شدن دومینیکا از طریق تابعیت نیز ممکن است.

ساکنانی که به طور قانونی هفت سال در دومینیکا زندگی کرده اند می توانند شهروندان تابعیتی شوند. به طور مشابه ، ساکنان ازدواج شده با دومینیکن ممکن است پس از پنج سال زندگی در این کشور ، شهروند طبیعی شوند.

سوالات متداول شهروندی دومینیکا شما

CASTLE BRUCE ، گذرنامه دومینیکا

اگرچه ما در مورد برنامه CBI دومینیکا به جزئیات زیادی پرداخته ایم ، اما س questionsالاتی باقی می ماند.

یا ، شاید ، شما فقط می خواهید یک مرجع سریع به برخی از سوالات متداول داشته باشید – در اینجا آنها عبارتند از:

چگونه می توانم برای شهروندی دومینیکا درخواست کنم؟

شما باید یک برنامه را از طریق نماینده مجاز ثبت کنید. شما نمی توانید شخصاً برای شهروندی دومینیکا درخواست دهید.

چه کسانی واجد شرایط درخواست گذرنامه دومینیکا هستند؟

یک فرد بالای 18 سال ، دارای وضعیت اقتصادی خوب ، سلامت خوب و بدون سابقه کیفری نمی تواند برای گذرنامه دومینیکا درخواست دهد.

آیا باید به دومینیکا سفر کنم؟

برای درخواست شهروندی اقتصادی دومینیکا ، نیازی به سفر یا اقامت در آن ندارید.

هزینه های CBI دومینیکا چقدر است؟

بسته به اینکه کدام گزینه سرمایه گذاری را انتخاب می کنید ، هزینه های دولتی و هزینه های مختلف درخواست و شهروندی پردازش ، میزان سرمایه گذاری وجود دارد.

دریافت گذرنامه دومینیکا چقدر طول می کشد؟

در حالی که دریافت گذرنامه شما حداقل سه ماه طول می کشد ، احتمالاً می توانید انتظار داشته باشید که کل این پروسه تقریباً سه تا چهار ماه به طول انجامد. گزینه اخذ ویزای کارآفرینی دو سال طول می کشد تا شهروندی دریافت کند.

آیا خانواده من هم می توانند بیایند؟

آره. افراد وابسته مجاز هستند با درخواست سرمایه گذاری به شهروندی شما اضافه شوند. همه کودکان وابسته تا سن 30 سال را می توان شامل ، والدین و پدربزرگ و مادربزرگهای بالای 55 سال را نیز می توان اضافه کرد.

آیا باید در دومینیکا مالیات پرداخت کنم؟

اگر در دومینیکا اقامت ندارید ، هیچ گونه مالیاتی بر درآمد جهانی خود پرداخت نخواهید کرد. اما اگر می خواهید اقامت مالیاتی داشته باشید ، به خاطر داشته باشید که دومینیکا از درآمد ایجاد شده در جزیره مالیات بر درآمد دریافت می کند.
بعد چه اتفاقی می افتد؟

اگر به دنبال “گذرنامه بودجه” هستید ، دومینیکا ارزش توجه دارد. با هزینه های دولتی و حقوقی کم و قیمت بالای 100،000 دلار برای کمک مالی یا 50،000 دلار برای سرمایه گذار کارآفرین ، همچنان مقرون به صرفه ترین مکان برای خرید شهروندی در جهان است.

دومینیکا همچنین اعلام کرده است که بررسی های لازم را دقیق تر خواهد کرد ، که به نوبه خود ، یکپارچگی کل برنامه CBI آن را افزایش می دهد. آنها نمی خواهند آنچه را که تقریباً سه دهه است برای ساختن آن تلاش کرده اند از دست بدهند – این فقط منطقی است.

اما دیگر تنها بازی شهر نیست.

در حقیقت ، در حالی که برای افراد ارزان ترین گذرنامه برای فروش در کارائیب در نظر گرفته شده است ، گزینه های ارزان تری برای زوج ها و خانواده های متاهل وجود دارد.

اما انتخاب شهروندی مانند انتخاب بلندگوهایی نیست که از آمازون خریداری می کنید ، به ویژه هنگامی که مبلغ شش رقمی را خرج می کنید. باید مشخص کنید کدام پاسپورت برای شما مناسب است.

به همین دلیل همیشه مفید است که با فردی صحبت کنید که این مراحل را پشت سر گذاشته است و می تواند صادقانه به شما در مورد وضعیت شما توصیه کند.

همچنین ، فراموش نکنید که کل تصویر را ببینید – جایی که می خواهید زندگی کنید ، سفر کنید و تجارت کنید – و دریابید که چگونه دومینیکا در معادله شما نقش دارد. یا اگر اصلاً باید باشد.

فهرست