مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا و اروپا

 

 

مشاوره مهاجرت به کانادا و اروپا

ما طیف گسترده ای از خدمات مهاجرتی با کیفیت بالا و فعالیت ها را ارائه می دهیم.

 

ما تلاش می کنیم

 

با ارائه برنامه ها و استراتژی های مهاجرت به کانادا پیش بینی شده برای کاهش نیاز و هزینه های تمدید
 
در حالی که مسیر دسترسی به وضعیت اقامت دائم و در نهایت شهروندی در صورت لزوم فراهم می شود

مشاهده هر مورد به عنوان منحصر به فرد.

از همان ابتدا مهاجرت به کانادا ، ما پرونده خاص هر مشتری را بررسی می کنیم تا کارآمدترین و مقرون به صرفه ترین استراتژی را ارائه دهیم که به مشتریان ما کمک کند.
در نظر گرفتن موارد مهم عدم پذیرش ، زمان پردازش ، هزینه های پردازش
 
دسته ها و گزینه های مختلف مهاجرت به کانادا که ممکن است پرونده مشتری را تحت تأثیر قرار دهد.
 
توسعه استراتژی های مهاجرت به کانادا که از اعتبار شرکت محافظت می کند.
 
ارائه مشاوره صریح و صادقانه برای مدیریت انتظارات مشتری.
 
اطمینان از اینکه مشتریان شرکتی ما از تعهدات انطباق خود آگاه هستند.

 

راه های مهاجرت به کانادا

[/fusion_title][fusion_text columns=”” column_min_width=”” column_spacing=”” rule_style=”default” rule_size=”” rule_color=”” content_alignment_medium=”” content_alignment_small=”” content_alignment=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” sticky_display=”normal,sticky” class=”” id=”” margin_top=”” margin_right=”” margin_bottom=”” margin_left=”” font_size=”” fusion_font_family_text_font=”” fusion_font_variant_text_font=”” line_height=”” letter_spacing=”” text_transform=”none” text_color=”” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]

فلسفه ما ساده است.

برای پذیرمان سخت کار کنیم

برای دستیابی به بهترین نتایج ممکن در مهاجرت!

دیدگاه ما این است که حفظ یک شرکت حقوقی برای تأمین ویزا ، مهاجرت به کانادا اجازه کار ، خرید تحصیل ،

وضعیت اقامت دائم یا تابعیت یا برخورد با عدم پذیرش نیاز به خرید یک کالا ندارد.

این برای شما جالب خواهد بود که بدانید کانادا فرصت های شگفت انگیزی را برای مهاجرانی که به دنبال زندگی بهتر هستند می خواهند کند.

 

بررسی اجمالی مهاجرت به کانادا

 

مهاجرت به کانادا از طریق طیف وسیعی از برنامه ها امکان پذیر است. اگر هنوز مطمئن نیستید که چگونه برنامه مهاجرتی مناسب به کانادا را برای خود انتخاب کنید، در جای درستی هستید.

این بخش به شما در پاسخ به این سوال کمک می کند: چگونه به کانادا مهاجرت کنم؟

بخش مهاجرت ما به کانادا دارای سه دسته برنامه اصلی است که باید در نظر بگیرید:

اقامت دائم: برنامه های مهاجرت به کانادا مهاجرتی طولانی مدت، از جمله برنامه های اقتصادی (شامل اکسپرس اینتری) و حمایت مالی خانواده.
مجوزهای کاری: برنامه هایی که به شما امکان می دهد برای مدت محدودی در کانادا کار کنید.
مجوزهای تحصیلی: اجازه تحصیل در موسسات تایید شده، با امکان کار در حین و پس از تحصیل و گزینه هایی برای انتقال به اقامت دائم.

از گزینه‌های زیر، روی مناسب‌ترین وضعیت کلیک کنید تا ببینید در صورت وجود کدام گزینه (ها) برای مهاجرت به کانادا ممکن است در دسترس شما و خانواده‌تان باشد. اگر بیش از یکی از موقعیت‌های ذکر شده در بالا برای شما صدق می‌کند، ما شما را تشویق می‌کنیم که تحقیقات خود را با هر موقعیتی که ابتدا فهرست شده است آغاز کنید. با این حال، مطمئن شوید که گزینه(های) بالقوه دیگر را نیز بررسی کنید.

اگر هیچ یک از شرایط ذکر شده برای شما صدق نمی کند، دلتان را از دست ندهید – ممکن است همچنان واجد شرایط مهاجرت به کانادا باشید. طیف وسیعی از گزینه های ذکر شده در زیر را بررسی کنید تا دریابید که کدام مسیر ممکن است برای شما مناسب باشد، و برای بررسی واجد شرایط بودن مهاجرت به کانادا خود از برنامه Come to Canada Wizard دولت کانادا استفاده کنید.

[/fusion_toggle][fusion_toggle title=”مروری بر برنامه های مهاجرتی کانادا” open=”no” class=”” id=””]

مروری بر برنامه های مهاجرتی کانادا

بیش از 80 راه برای مهاجرت به کانادا وجود دارد! ما دسته بندی های گسترده ای از مهاجرت کانادایی را در جهت ساده نگه داشتن امور برای خوانندگان خود بیان می کنیم.

روی پیوندهای برنامه های خاص کلیک کنید تا با شرایط و مدارک مورد نیاز برای واجد شرایط بودن بیشتر آشنا شوید.

نمای کلی مهاجرت به کانادا با روش اکسپرس اینتری
>

برای کیست؟

مهاجرت به کانادا اکسپرس اینتری به کانادا برای کارگران ماهر خارجی، بازرگانان و فارغ التحصیلان با توانایی زبان انگلیسی و/یا فرانسوی آزاد است. افراد در هر سنی ممکن است کاندید شوند، اما اولویت با کارگران جوانتر است که به دنبال مهاجرت به کانادا هستند.

چگونه کار می کند؟

از ژانویه 2015، افراد واجد شرایط می توانند علاقه خود را برای اقامت دائم کانادا اعلام کنند. واجد شرایط بودن ممکن است از طریق کلاس کارگران ماهر فدرال، کلاس تجربه کانادایی، یا کلاس مشاغل ماهر فدرال باشد.

به داوطلبان امتیازی (از 1200 امتیاز) بر اساس تحصیلات، سوابق شغلی و سایر مشخصات شخصی آنها اختصاص داده می شود و در مقایسه با سایر کاندیداها تحت آنچه سیستم رتبه بندی جامع (CRS) نامیده می شود رتبه بندی می شوند.

هنگامی که قرعه کشی از استخر اکسپرس اینتری رخ می دهد، از کاندیداهای رتبه برتر دعوت می شود تا برای اقامت دائم کانادا درخواست دهند. در حین حضور در جمع، داوطلبان می توانند با اثبات عوامل سرمایه انسانی بهتر، برای مثال با شرکت مجدد در آزمون زبان یا تکمیل تجربه کاری اضافی، برای افزایش کل امتیازات CRS و در نتیجه رتبه خود تلاش کنند.

علاوه بر این، یک نامزد ممکن است یک پیشنهاد شغلی واجد شرایط یا یک نامزدی استانی را از طریق یکی از برنامه‌های نامزد استانی (PNP) همسو با اکسپرس اینتری دریافت کند. نامزدی استانی بسیار ارزشمند است، زیرا منجر به اعطای 600 امتیاز CRS اضافی به نامزد می شود، و سپس از وی دعوت می شود تا در قرعه کشی بعدی از استخر درخواست دهند.

مزیت این نوع مهاجرت به کانادا چیست؟

اکسپرس انتری ثابت کرده است که یک مسیر سریع برای مهاجرت به کانادا است، به طوری که بیش از 80 درصد درخواست ها ظرف شش ماه پردازش می شوند. این فرآیند کاملاً آنلاین است و به راحتی می توان وضعیت برنامه را پیگیری کرد.

علاوه بر این، اکسپرس انتری سیستمی است که به افراد فعالی که می توانند به دولت ثابت کنند که احتمالاً پس از اقامت در کانادا از نظر اقتصادی موفق خواهند بود، پاداش می دهد.

قیمت آن چند است؟

حدود 1500 تا 2000 دلار، شامل ارزیابی های آموزشی و زبان، دریافت مدارک و پرداخت هزینه ها، اگر خودتان این فرآیند را تکمیل کنید.

استخدام نمایندگی (به عنوان مثال یک وکیل یا مشاور قانونی) مستلزم هزینه های اضافی است، اما این قیمتی است که بسیاری از کاندیداها احساس می کنند ارزش هزینه را دارد.  با تعدادی از نمایندگان باتجربه همکاری کرده است که می توانند به کاندیداها در اهداف مهاجرت به کانادا کمک کنند.

چقدر طول می کشد؟

حدود 4 تا 6 ماه از زمان ارسال درخواست. پیش از این، ممکن است زمان بیشتری برای تکمیل هر آزمون مربوطه و دریافت مدارک لازم باشد.

ملاحظات دیگر

موفقیت در این سیستم تضمین نشده است، زیرا دولت تنها بخشی از نامزدها را هنگام انجام یکی از قرعه کشی های خود دعوت می کند. با این حال، دولت اعلام کرده است که استخر اکسپرس انتری در حال حاضر منبع اصلی مهاجرت اقتصادی به کانادا است و به مرور زمان آستانه CRS به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.

از کجا می توانم بیشتر یاد بگیرم؟

سیستم اکسپرس اینتری از داوطلبان دعوت می کند تا از طریق چهار برنامه مختلف درخواست دهند. اینها هستند:

کلاس کارگر ماهر فدرال (FSWC): برای کسانی که بیش از یک سال سابقه کار ماهر دارند.
کلاس تجربه کانادایی (CEC): مناسب برای کارگران خارجی که تجربه کاری قانونی در کانادا به دست آورده اند (مثلاً از طریق برنامه IEC) و اکنون به دنبال اقامت دائم هستند.
کلاس مشاغل ماهر فدرال (FSTC): برای کسانی طراحی شده است که دارای صلاحیت در یک تجارت ماهر هستند.
برنامه نامزدهای استانی (PNP): استان ها و مناطق کانادا می توانند افرادی را در این مجموعه که علاقه مند به زندگی و کار در یک استان یا منطقه خاص هستند، نامزد کنند.

معیارهای هر برنامه متفاوت است و امکان واجد شرایط بودن برای بیش از یک برنامه وجود دارد. برای مثال، اگر ترکیبی از تجربه کاری خارجی و کانادایی دارید، ممکن است واجد شرایط FSWC و CEC باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه ها، به راهنمای اکسپرس اینتری کانادا مراجعه کنید.

[/fusion_toggle][fusion_toggle title=”گزینه های مهاجرت اقتصادی و تجاری” open=”no” class=”” id=””]

گزینه های مهاجرت اقتصادی و تجاری

گزینه های مهاجرت اقتصادی و تجاری برای متخصصانی است که مهارت هایی دارند که از اقتصاد کانادا پشتیبانی می کنند. هر برنامه در شرایط مورد نیاز بسیار متفاوت است ، بنابراین هیچ توصیفی برای همه امکان پذیر نیست.

دسته بندی های مهاجرت اقتصادی و تجاری عبارتند از:

برنامه های نامزدی استانی
اکسپرس اینتری
مهاجرت کبک
برنامه های سرمایه گذار
برنامه های کارآفرینی و مشاغل آزاد
سایر کلاسهای مهاجرت فدرال مانند برنامه مراقبین ، خلبان مهاجرت آتلانتیک ، خلبان مهاجرت روستایی و شمالی و خلبان غذا و غذا نیز گزینه های زیر چتر مهاجرت اقتصادی به کانادا هستند.

[/fusion_toggle][fusion_toggle title=”حمایت مالی خانواده” open=”no” class=”” id=””]

حمایت مالی خانواده

حمایت مالی خانواده یک دسته مهاجرت است که برای اعضای خانواده شهروندان کانادایی و مقیم دائم در دسترس است.

اعضای خانواده واجد شرایط حمایت مالی عبارتند از:

همسر یا شریک عادی/شریک زندگی مشترک
کودک وابسته (فرزندخوانده یا بیولوژیکی)
پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ

در برخی شرایط ، ممکن است واجد شرایط حمایت دیگر اعضای خانواده خارج از گروه های فوق باشید. اگر فامیل واجد شرایط دیگری برای حمایت ندارید ، می توانید اعضای زیر را حمایت کنید:

برادر یا خواهر یتیم
برادرزاده یا خواهرزاده یتیم
نوه یتیم

[/fusion_toggle][fusion_toggle title=”برای مهاجرت به کانادا چقدر پول نیاز دارید؟” open=”no” class=”” id=””]

برای مهاجرت به کانادا چقدر پول نیاز دارید؟

میزان بودجه لازم برای مهاجرت به کانادا بسیار متفاوت است.

برخی از برنامه های مهاجرت چیزی بیشتر از هزینه پردازش درخواست شما ندارند.

برخی دیگر به سرمایه گذاری قابل توجهی در کانادا نیاز دارند. ما آن را بر اساس طبقه بندی زیر تجزیه می کنیم.

مهاجرت اقتصادی:

بیشتر مقوله های اقتصادی مهاجرت به مدرکی نیاز دارند که نشان دهد شما قادر به حمایت مالی خود در حین اسکان مجدد در کانادا هستید.

با این حال برخی ندارند.

دسته بندی های مهاجرت اقتصادی که مدارکی مبنی بر واریز درخواست نمی کنند ، معمولاً متقاضی را ملزم به داشتن تجربه کاری کانادایی یا پیشنهاد کار کانادایی می کند.

دلیل منطقی این است که این نامزدها با توجه به این واقعیت که قبلاً در نیروی کار کانادا ادغام شده اند ، به بودجه ای برای اسکان مجدد در کانادا نیاز ندارند.

مهاجرت تجاری:

همه انواع مهاجرت تجاری مستلزم سرمایه گذاری قابل توجه در کانادا است.

ممکن است متقاضی مستلزم سرمایه گذاری در یک شرکت کانادایی باشد یا از متقاضی بخواهد وام بدون بهره به دولت فدرال یا استانی بدهد.

حمایت مالی خانواده: در بیشتر موارد ، شما اطلاعات مالی را برای حمایت از همسر یا فرزند وابسته ارائه نمی دهید.

اگر از سایر اعضای خانواده مانند والدین یا پدربزرگ و مادربزرگ حمایت می کنید ، یک شرط مالی وجود دارد که باید واجد شرایط باشد تا بتوانید درخواست دهید.

حمایت های بشردوستانه و پناهندگان:

اگر تحت برنامه های بشردوستانه و دلسوزانه درخواست می کنید ، هیچ الزام مالی وجود ندارد.

تنها زمانی که اطلاعات مالی تحت این دسته از مهاجرت مورد نیاز است این است که پناهنده متقاضی تحت حمایت خصوصی باشد.

در این صورت ، گروه کانادایی حامی پناهنده باید نشان دهد که بودجه کافی برای حمایت از اسکان مجدد کاندیدای پناهنده جمع آوری کرده است.

[/fusion_toggle][fusion_toggle title=”مهاجرت کانادایی” open=”no” class=”” id=””]

من برای مهاجرت به کانادا آماده هستم. وقتی مجوز کار یا اقامت دائم خود را دارم چه کار کنم؟

به دنبال شغل

از سال 2011، از طریق آژانس استخدامی Outpost، ما در یافتن کار برای متخصصان ساخت و ساز و مهندسی، با شرکت هایی در سراسر کانادا که برای تجربه کاری خارجی ارزش قائل هستند، تخصص یافته ایم.

وقتی مجوز کار در کانادا را ایمن کردید، با ما تماس بگیرید. ما می توانیم فرصت های شما را پس از تکمیل مهاجرت خود به کانادا بررسی کنیم.

نیازهای سلامتی خود را در نظر بگیرید

مقیم دائمی جدید در کانادا ممکن است نیاز به یک بیمه نامه داشته باشد تا بلافاصله پس از دریافت وضعیت دائمی، قبل از اعطای پوشش عمومی، دوره را پوشش دهد.

علاوه بر این، برخی از برنامه های موقت – مانند برنامه IEC و برنامه مجوز تحصیل – متقاضیان را ملزم به دریافت یک بیمه نامه می کند.

بیمه درمانی مهاجران دسترسی به بهترین مراقبت های بهداشتی ممکن را در حین زندگی و کار در خارج از کشور تضمین می کند. سیگنا گلوبال در این سیاست ها پیشرو است و برای کسانی که به کانادا مهاجرت می کنند، بدون در نظر گرفتن ملیت و سن، پوشش 12 ماهه ارائه می دهد.

اینجا را کلیک کنید تا یک فرم ارزیابی آنلاین رایگان دریافت کنید، که تکمیل آن کمتر از 60 ثانیه طول می کشد.

 

فهرست