نحوه خرید ملک در بلژیک

نحوه خرید ملک در بلژیک

 

خرید ملک در بلژیک

خریداران بین المللی هنگام خرید ملک در بلژیک با هیچ محدودیتی روبرو نیستند.

افراد غیر مقیم دارای وضعیت مالیاتی متفاوتی نسبت به افرادی هستند که به طور دائم در این کشور زندگی می کنند و هزینه های معاملات به طور کلی بیشتر از بسیاری از کشورهای دیگر اروپایی تصور می شود.

مهاجران می توانند خرید ملک در بلژیک را با وام مسکن تأمین کنند ، اگرچه معمولاً سپرده های حداقل 10 درصد مورد نیاز است.
فرایند خرید

هنگامی که خریدار خرید ملک در بلژیک ملکی را شناسایی کرد ، معمولاً یک پیشنهاد رسمی به صورت مکتوب ارائه می شود ، چیزی که یک مشاور املاک می تواند در آن کمک کند.

وقتی فروشنده پیشنهاد را می پذیرد ، باید تعهد خرید قرارداد یا offre d’achat/koopintenties امضا شود که خریدار را به طور قانونی به فروش پیوند می دهد و باید منجر به اتمام فروش شود.

برای تنظیم سند باید یک دفتر اسناد رسمی استخدام شود و همچنین می تواند نمایندگی قانونی ارائه دهد ، اگرچه می توان یک وکیل را استخدام کرد.

نظرسنجی توصیه می شود ، و این معمولاً به عنوان بخشی از فرایند تصویب وام مسکن اجباری است.

بیشتر قراردادها خرید ملک در بلژیک به زبان فرانسوی یا هلندی است ، به این معنی که استخدام نمایندگی با مهارت ترجمه می تواند مزیت باشد و نیازی به کسب خدمات جداگانه را از بین می برد.

پس از امضای قرارداد ، خریدار و فروشنده به فروش متصل می شوند و هیچ طرف دیگری نمی تواند درگیر آن شود. در این مرحله یک سپرده 10 درصد به عنوان سپرده گذاشته می شود و در صورت خروج خریدار ضایع می شود.

فروش باید ظرف چهار ماه پس از اتمام در اداره ثبت ثبت شود.
هزینه ها و خرید ملک در بلژیک

مجموع هزینه ها به دلیل نرخ های مختلف مالیاتی می تواند برای ساختمان های جدید تا 21 درصد برسد.

مالیات ثبت نام برای املاک قدیمی تر از 2 سال بسته به منطقه می تواند تا 12.5 درصد باشد ، در حالی که 21 درصد مالیات بر ارزش افزوده در املاک کمتر از 2 سال تعلق می گیرد.

هزینه های اسناد رسمی معمولاً بین 0.2 تا 0.4 درصد متغیر است و هزینه های ارزیابی معمولاً 200 یورو به علاوه مالیات بر ارزش افزوده است.

اکثر هزینه های نمایندگی املاک معمولاً توسط فروشنده پرداخت می شود و تقریباً 3 درصد هزینه ملک به اضافه مالیات بر ارزش افزوده است.

برخی از صاحبان خانه واجد شرایط تخفیف مالیاتی هستند ، اما لازم به یادآوری است که حتی برای املاک تحت مالکیت مالک نیز باید مالیات سالانه بر ارزش تخمینی اجاره پرداخت شود. این معمولاً بسته به منطقه بین 2 تا 1 ماه اجاره معادل است.

صاحبان املاک که قصد دارند خانه خود را بلافاصله پس از خرید فهرست کنند ، باید توجه داشته باشند که اقامتگاه های خصوصی همیشه مشمول مالیات بر عایدی سرمایه هستند ، به شرطی که حداقل 12 ماه در آن اقامت داشته باشند.

اگر سوال دیگری دارید ، لطفاً با راهنمای خرید ملک در بلژیک ما مشورت کنید یا با ما تماس بگیرید و ما می توانیم اطلاعات مورد نیاز خود را در اختیار شما قرار دهیم.

ملک شما در بروکسل

 

ویلاهای فوق العاده و هیجان انگیز دوران رنسانس با قطعه زمین های بزرگ تا آپارتمان های زیبا در توسعه های پیشرفته از جمله طیف وسیعی از املاک در بروکسل هستند.

مرکز شهر جمع و جور به این معنی است که pieds-terre واقع در نزدیکی همه امکانات رفاهی است ، در حالی که سیستم تراموا عالی آن رفت و آمد از خانه های بزرگ خانوادگی را در محله های سرسبز و دورافتاده بدون دردسر انجام می دهد.
داخل بروکسل خرید ملک در بلژیک

بروکسل قدیمی و جدید را در هماهنگی کامل با هم ترکیب می کند ، با معماری قرون وسطایی که به راحتی در کنار برج های شیشه ای درخشان قرار گرفته است و قدرت های اداری اتحادیه اروپا را در خود جای داده است.

این شهر یک مرکز هنری قدرتمند است و به دلیل کیفیت بالای زندگی – که در 30 شهر برتر جهان برای زندگی قرار گرفته است – و قیمت ملک پایین تر از بسیاری از همسایگان خود ، به طور فزاینده ای برای جمعیت مهاجران جذاب است.

این شهر به طور استثنایی در قلب بلژیک واقع شده است و خدمات قطارهای سریع السیر ، از جمله Eurostar ، امکان سفر به دیگر شهرهای مهم اروپایی را در عرض چند ساعت فراهم می کند.
سبک زندگی خرید ملک در بلژیک

بروکسل به لطف میزبانی از موسسات اداره کننده اتحادیه اروپا دارای نمای جدی و سنتی است ، اما این شهر دارای فرهنگی زنده و آرام است.

این شهر دارای برخی از خیره کننده ترین معماری های اروپایی است که Grand Place آن به عنوان یکی از عالی ترین میدان های تاریخی جهان شناخته می شود ، در حالی که مجموعه وسیعی از موزه ها و گالری ها ، از جمله MIM و Musée Art & Histoire بازدیدکنندگان از سراسر جهان.

بخشی از جذابیت بروکسل غذاهای متنوع آن است ، با وافل های ساده و غذاهای ساده و ساده هر بار در کمال عالی انجام می شود ، در حالی که فضای پررونق رستوران های سطح بالا به معنای تعداد فزاینده ای از غذاخوری های با ستاره میشلن است که غذاهای مدرن را سرو می کنند.

بروکسل با داشتن Parc du Cinquantenaire و Parc de Laeken در میان فضاهای باز آن که فرار از خیابان های شلوغ را ارائه می دهد ، یکی از سبزترین شهرهای اروپا محسوب می شود.

برای خانواده هایی که قصد مهاجرت به بروکسل را دارند ، این شهر دارای بیش از 20 مدرسه بین المللی است ، در حالی که Université Libre de Bruxelles در بین 250 دانشگاه برتر جهان قرار دارد.
دسترسی خرید ملک در بلژیک

بروکسل دارای ارتباط فوق العاده ای با دو فرودگاه بزرگ این کشور – فرودگاه بروکسل و بروکسل جنوبی شارلروا – واقع در این شهر است.

خدمات قطارهای سریع السیر ، از جمله یوروستار ، از بروکسل میدی ، ایستگاه اصلی قطار شهر ، از این کشور عبور می کند. علاوه بر مقاصد داخلی ، قطارها به سایر مقاصد اروپایی نیز سرویس می دهند و خدمات مستقیم Eurostar از بروکسل در کمتر از 2 ساعت به لندن می رسد.

در داخل شهر ، سیستم تراموا عبور از بروکسل را به یک تجربه ساده و آسان تبدیل می کند

خرید ملک در بلژیک

راهنمای خرید ملک در اروپا

 

فهرست