ویزای تجاری فرانسه

ویزای تجاری فرانسه

 

ویزای تجاری فرانسه

راهنمای جامع برای اخذ ویزای تجاری فرانسه کوتاه مدت فرانسه

ویزای تجاری فرانسه مجوز ورود به فرانسه و اقامت در این کشور تا 90 روز در مدت 6 ماه ، در صورت مجاز است. این به دارنده خود اجازه می دهد تا فعالیتهای مرتبط با تجارت را به شرح زیر انجام دهد:

شرکت در جلسات یا کنفرانس ها.

انجام یا حضور در آموزش.

انجام ممیزی داخلی.

نصب تجهیزات یا انجام سایر خدمات موقت برای مشتری ، وابسته محلی یا شعبه.

امروز با ما تماس بگیرید +989128598823 برای ارزیابی تا ببینید آیا واجد شرایط  ویزای تجاری فرانسه هستید

چگونه می توان برای ویزای تجاری فرانسه اقدام کرد؟

درخواست ویزای تجاری فرانسه به معنی تکمیل چندین روش است که کمی متفاوت از مراحل درخواست ویزای تجاری فرانسه دیگر فرانسه است.

اگرچه در ابتدا فرایند درخواست ویزای تجاری فرانسه کوتاه مدت فرانسه ممکن است کار زیادی به نظر برسد ، به ویژه اگر این اولین بار است که درخواست می کنید ، اگر دقت کنید متوجه خواهید شد که آنقدرها هم سخت نیست.

ویزای تجاری فرانسه

شما فقط باید این مراحل را به ترتیب داده شده دنبال کنید و مطمئن شوید که الزامات با معیارهای تعیین شده توسط مقامات فرانسوی مطابقت دارد.

در زیر ، هر مرحله از مراحل درخواست ویزای تجاری فرانسه را توضیح دهید:

فرم درخواست ویزای تجاری فرانسه را تکمیل کنید

برای درخواست ویزای فرانسه برای اهداف تجاری ، باید دو فرم را تکمیل کنید:

فرم آنلاین در پرتال ویزای فرانسه.

فرم درخواست ویزای شینگن ، که برای همه اهداف ورود و همه کشورهای شینگن یکسان است.

ابتدا فرم را در پرتال ویزای فرانسه تکمیل کنید. تمام اطلاعات مورد نیاز را به درستی ارائه دهید ، و سپس در پایان ، لیستی از اسناد مورد نیاز برای برنامه را دریافت خواهید کرد.

این شامل فرم درخواست ویزای شینگن است.

شما می توانید این فرم را در پرتال ویزای فرانسه بیابید ، یا از سفارت فرانسه در کشور محل اقامت خود بخواهید تا به شما فرم ارائه دهد.

این فرم را در رایانه خود تکمیل کنید ، چاپ کنید و سپس در پایان آن را امضا کنید.

مدارک مورد نیاز ویزای تجاری فرانسه را جمع آوری کنید

لیستی را که پس از تکمیل فرم آنلاین در پرتال ویزای فرانسه دریافت می کنید کپی کرده و جمع آوری همه این اسناد را شروع کنید.

علاوه بر مدارک مورد نیاز برای ویزای فرانسه ، شما همچنین باید برخی از مدارک اضافی را برای ویزای تجاری جمع آوری کنید ، به شرح زیر:

تکمیل فرم درخواست ویزای تجاری فرانسه.

دو عکس به سبک گذرنامه مطابق با شرایط شنگن. سن آنها نباید بیش از سه ماه باشد.

گذرنامه معتبر شما این اعتبار باید حداقل 3 ماه پس از پایان اقامت برنامه ریزی شده شما در فرانسه معتبر باشد. گذرنامه باید حداقل دو صفحه خالی داشته باشد تا بتوانید برچسب ویزا را روی آن قرار دهید.

کپی ویزای قدیمی اگر تا به حال به هر کشوری در جهان ویزا داشته اید ، نسخه ای از آن را ارسال کنید.

بیمه سلامت مسافرتی برای کل اقامت شما در فرانسه. این نه تنها باید فرانسه بلکه کل قلمرو شینگن را با حداقل 30،000 یورو تحت پوشش قرار دهد.

برنامه کامل سفر لیستی از کارهایی که قصد دارید در فرانسه انجام دهید ، از جمله جزئیات نحوه سفر به فرانسه. اسناد پشتیبان را به عنوان یک پرواز رفت و برگشت ، رزرو راه آهن یا سند یک تور سازمان یافته رزرو شده (که در آن حمل و نقل شامل می شود) پیوست کنید.

اثبات امکانات مالی. مقامات فرانسوی می خواهند بدانند که چگونه شما در حال تامین هزینه های خود در فرانسه هستید.

به همین دلیل است که شما باید اسناد زیر را که مربوط به وضعیت شما است به عنوان بخشی از این الزام ارائه دهید:

صورتهای بانکی اخیر

اگر در فرانسه کار می کنید ، قرارداد کار با ذکر حقوق و دستمزد شما.

درآمد حاصل از املاک اجاره ای.

طرح مزایای بازنشستگی

نامه ای از طرف حامی مبنی بر آمادگی برای تأمین هزینه های شما برای مدت اقامت ، همراه با اسنادی که مالکیت چنین حامی را تأیید می کند (یعنی صورتهای بانکی 3 ماه گذشته ، دیگر).

اسناد دیگری که ثابت می کند شما از امکانات لازم برای حمایت از خود در تمام مدت اقامت در فرانسه برخوردار هستید.

ویزای تجاری فرانسه

 

اثبات اقامت در فرانسه. یکی دیگر از مدارک بسیار مهم که باید ارائه دهید ، اثبات محل اقامت شما در فرانسه است. با توجه به هدف سفر شما ، حداقل یکی از موارد زیر باید ارائه شود:

رزرو هتل یا خوابگاه.

گواهی پذیرش “Attestation d’accueil” مهر شده توسط شهرداری (برای بازدیدهای خصوصی)

قرارداد اجاره – “Bail de location” در فرانسه اگر قصد دارید در مکانی اجاره ای اقامت داشته باشید.

گواهی سابقه کیفری کشور مبدا – نشان می دهد که کاندیدا هیچ گونه مشارکت علنی در پرونده جنایت ندارد.

اثبات هزینه پرداخت ویزای تجاری فرانسه

نامه دعوت نامه از شرکت فرانسوی که از آن بازدید خواهید کرد و آدرس دقیق آنها همراه با تاریخ بازدید شما.

گواهی از کارفرمای شما مبنی بر/اجازه سفر کاری شما که دقیقاً فعالیت ، انگیزه ، مدت و محل جلسه ، سمینار یا کنفرانس شما را توصیف می کند.

اثبات روابط تجاری قبلی بین دو شرکت ، در صورت وجود.

صورت حساب بانک تجاری برای 6 ماه اخیر.

در مورد هزینه های متقاضی در طول اقامت در منطقه شنگن ، کارفرما یا شرکت شریک باید هزینه نامه را در نامه دعوت اعلام کنند.
در صورت لزوم ، کارت ورود به نمایشگاه یا کنگره.

با این حال ، بسته به پرونده شما و سفارت کشور شما ، ممکن است از شما خواسته شود که مدارک بیشتری ارائه دهید. اطمینان حاصل کنید که همه آنها را در صورت لزوم ارسال کنید.

پیدا کردن جایی که شما نیاز به درخواست

توجه داشته باشید که هنگام تکمیل فرم آنلاین ، همچنین از شما خواسته می شود که برای ارائه درخواست ویزا با مقامات مربوطه فرانسه در کشور محل اقامت خود وقت بگذارید.

بسته به مقامات فرانسوی در کشور محل اقامت شما ، چند گزینه وجود دارد که ممکن است مجبور شوید درخواست ویزای تجاری فرانسه را ارائه دهید. این می تواند یکی از موارد زیر باشد:

سفارت یا کنسولگری فرانسه در کشور محل اقامت شما.

یک مرکز پردازش ویزا مسئول پذیرش ویزا از طرف مقامات فرانسوی ، در کشور محل اقامت شما.

یکی از سه مقام ذکر شده در بالا ، واقع در یک کشور همسایه ، که مقامات فرانسوی در کشور شما پردازش ویزا را برون سپاری کرده اند.

قرار ملاقات رزرو کنید

پس از اطلاع از محل درخواست خود ، برای ویزای ویزا وقت بگذارید. معمولاً باید به صورت آنلاین در وب سایت آنها یا از طریق تماس تلفنی قرار ملاقات بگذارید.

اطمینان حاصل کنید که تاریخ برنامه ای که رزرو می کنید حداقل دو هفته قبل از تاریخ مورد نظر سفر شما و حداکثر سه ماه قبل باشد.

در مصاحبه ویزا شرکت کنید

مصاحبه ویزا برای ویزای تجاری فرانسه برای هر متقاضی اجباری است. مصاحبه در همان تاریخی انجام می شود که پرونده درخواست ویزای خود را ارسال می کنید.

در طول مصاحبه ، یک کنسولگری ویزا چندین سوال در مورد سفر مورد نظر خود به فرانسه از شما می پرسد. شما همچنین باید مدارک خود را به این شخص ارائه دهید.

اگر در پنج سال گذشته برای اولین بار است که به یک کشور شنگن سفر می کنید ، باید بیومتریک خود را – تصویر صورت و اثر انگشت – در همان روز ارائه دهید.

ویزای تجاری فرانسه
پرداخت هزینه ویزای تجاری فرانسه

در روز ملاقات ، باید هزینه ویزا را نیز پرداخت کنید. این هزینه به منظور پوشش هزینه های ناشی از پردازش درخواست ویزای شما مورد نیاز است.

هزینه ویزای تجاری فرانسه 80 یورو است. با این حال ، اتباع چند کشور و گروه باید هزینه کمتری را فقط 35 یورو بپردازند. برای مشاهده لیست این کشورها اینجا را بررسی کنید!

چه زمانی در مورد درخواست ویزای تجاری فرانسه خود پاسخ خواهم گرفت؟

به عنوان یک قاعده ، همه سفارتخانه های فرانسه موظفند متقاضیان روادید که مایل به سفر برای اهداف تجاری به فرانسه هستند را ظرف دو هفته پس از درخواست به آنها اطلاع دهند.

این دوره در موارد خاص ممکن است برای چند روز دیگر تمدید شود و اگر مقام مسئول رسیدگی به درخواست شما در آن زمان درخواست های زیادی دریافت کرده باشد.

با ویزای تجاری فرانسه چه مدت می توان در فرانسه اقامت داشت؟

طولانی ترین مدت اقامت در فرانسه سه ماه به مدت نیم سال است. توجه داشته باشید که بستگی به سفارت فرانسه دارد که ویزای شما را پردازش می کند ، چه مدت می خواهند به شما اجازه دهند در فرانسه بمانید.

این می تواند دو روز یا سه ماه و هر دوره دیگری در بین آن باشد. همچنین می توانید ویزای یکبار ورود یا ویزای چند بار ورود دریافت کنید که به شما اجازه می دهد تا در چند روز مجاز اقامت ، بیش از یک بار به فرانسه بازگردید.

همه این اطلاعات را روی برچسب ویزای خود خواهید داشت. در اینجا نحوه خواندن برچسب ویزا را بیاموزید!

ساده ترین راه برای اخذ ویزای تجاری فرانسه چیست؟

ساده ترین راه برای دریافت ویزای تجاری فرانسه این است که تمام الزامات تعیین شده توسط مقامات فرانسوی را رعایت کرده و از روش های صحیح که در این مقاله توضیح داده شده و توضیح داده شده پیروی کنید. راه کوتاهی وجود ندارد. هر مسافر و هر تاجر باید قوانین را رعایت کند تا بتواند مجوز سفر به فرانسه را دریافت کند.

نکاتی در مورد سفر به فرانسه با ویزای تجاری فرانسه

این نکات برای شما بسیار مفید خواهد بود ، به ویژه اگر این اولین بار است که با ویزای تجاری به فرانسه سفر می کنید. اما حتی اگر نه ، برخی از آنها ممکن است برای شما بسیار مفید باشد.

لباس رسمی بپوشید. اگر با یک شلوار جین پاره شده و یک ژاکت گشاد به یک جلسه کاری در فرانسه بروید ، مهم نیست که چقدر یک فرد تجاری هستید ، قدردانی نمی شود. شما باید به قوانین تجاری در فرانسه احترام بگذارید ، و آنها می خواهند افراد در جلسات و مجالس تجاری لباس و لباس رسمی بپوشند.

از کلمات “Monsieur” یا “Madame” برای خطاب به دیگران استفاده کنید. شما نمی دانید که چقدر رسمی بودن در فرانسه ارزیابی می شود. اگر می خواهید تأثیر خوبی بگذارید ، باید با کلمات “Monsieur” به مردان و “Madame” به زنان خطاب کنید.

برخی از کلمات اساسی را در زبان فرانسه بیاموزید. حتی اگر قرار است جلسات به زبان انگلیسی یا زبان دیگری که با آن آشنایی دارید برگزار شود ، دانستن چند کلمه به زبان فرانسه یک مزیت است.

دست دادن های سبک. بله ، مردم فرانسه دوست ندارند دیگران دستان خود را بگیرند و فشار دهند. دست دادن سبک ، که دو یا سه ثانیه طول می کشد ، یک امر عادی است ، به ویژه در دنیای تجارت.

چه کسانی به ویزای تجاری فرانسه نیاز دارند؟

هر اتباع یک کشور ثالث که هنوز با کشورهای شینگن به رژیم بدون ویزا نرسیده اند ، باید برای اهداف تجاری برای ویزای فرانسه درخواست کنند.

اتباع زیر ، از ویزا برای سفر به فرانسه برای مقاصد تجاری معاف هستند.

کشورهای عضو اتحادیه اروپا
کشورهای عضو انجمن تجارت آزاد اروپا
آندورا
موناکو
تقدس مقدس
62 کشور تحت شرایط بدون روادید شنگن.

علاوه بر این ، اتباع چند کشور دیگر می توانند در موارد مختلف مانند مسافرت با گذرنامه دیپلماتیک از ویزا معاف شوند.

امروز با ما تماس بگیرید +989128598823 برای ارزیابی تا ببینید آیا واجد شرایط  هستید

یا فرم ارزیابی آنلاین ما را پر کنید.

link

 

فهرست