ویزای تحصیلی فنلاند

ویزای تحصیلی فنلاند

 

ویزای تحصیلی فنلاند

تحصیل در فنلاند

پس از ثبت نام در دانشگاه فنلاند ، مرحله بعدی درخواست ویزای تحصیلی فنلاند است. ویزای دانشجویی فنلاند به عنوان اجازه اقامت شناخته می شود. دانشجویانی که برای دوره های طولانی مدت یا بیش از 90 روز در دوره هایی در دانشگاه های فنلاند ثبت نام کرده اند ، ملزم به درخواست ویزای دانشجویی در فنلاند یا مجوز اقامت فنلاند هستند. در اینجا تمام اطلاعات مورد نیاز برای ویزای دانشجویی فنلاند آورده شده است:

ویزای دانشجویی فنلاند

اجازه اقامت فنلاندبا ویزای تحصیلی فنلاند :

برای دانشجویان بین المللی که مایل به تحصیل در فنلاند برای مدت طولانی تر از 90 روز هستند ، مجوز اقامت فنلاند با ویزای تحصیلی فنلاند لازم است.

در بیشتر موارد ، اجازه اقامت یک ساله توسط مهاجرت فنلاند داده می شود. در صورت نیاز به تمدید ، تمدید باید توسط دانش آموزان در ایستگاه پلیس محلی فنلاند اعمال شود. با این حال ، اجازه دهید ابتدا در مورد اولین مجوز اقامت فنلاند و نحوه درخواست ویزای دانشجویی در فنلاند صحبت کنیم:

ویزای تحصیلی فنلاند

نحوه درخواست: ویزای تحصیلی فنلاند

دانشجویانی که خارج از کشورهای اتحادیه اروپا/منطقه اقتصادی اروپا زندگی می کنند باید برای دریافت ویزای دانشجویی در فنلاند اقدام کنند. اگر فردی به دنبال اخذ اقامت فنلاند است مراحل زیر را باید دنبال کند. متقاضیان می توانند هر دو به صورت آنلاین یا آفلاین اقدام کنند.

مرحله 1: اولین مرحله پر کردن فرم اجازه اقامت از وب سایت مهاجرت فنلاند است.

طبق دستورالعمل و با دقت فرم را پر کنید. این فرم می تواند به صورت دیجیتالی یا آفلاین در سفارت فنلاند در کشور شما ارسال شود.

مرحله 2: مجموعه ای از اسناد پشتیبان وجود دارد که باید با برنامه ارسال کنید. در اینجا مدارکی وجود دارد که به طور کلی باید در کنار درخواست اجازه اقامت فنلاند ارائه دهید.

فرم درخواست پر شده است

نامه پذیرش از دانشگاهی که درخواست کرده اید.

اثبات وجوه پولی مورد نیاز (6270 یورو برای یک سال)

گذرنامه معتبر و عکس

دریافت هزینه های برنامه پرداخت شده (330 یورو برای برنامه مبتنی بر کاغذ و 300 یورو برای آنلاین)

یک مدرک معتبر تحت پوشش بیمه سلامت ، حداقل یک سال

ویزای تحصیلی فنلاند

مرحله 3: باید فرم درخواست و مدارک مورد نیاز را در نزدیکی ساعت کاری به نزدیکترین سفارت تحویل دهید. حتی اگر دانشجو به صورت الکترونیکی برای اجازه اقامت فنلاند درخواست کرده باشد ، تأیید سند به صورت حضوری برای ادامه روند درخواست ضروری است.

مرحله چهارم: مرحله بعدی ارائه داده های بیومتریک خود به سفارت است. بیومتریک شامل اثر انگشت نامزد و عکس است. باز هم ، صرف نظر از حالت برنامه ، بیومتریک باید شخصاً در سفارت باشد.

هنگامی که همه چیز سر جایش است ، پروسه ویزا 60 روز طول می کشد. پس از صدور مجوز دانشجویی فنلاند ، نامه ای به نامزد ارسال می شود و می تواند در سفارت جمع آوری شود یا برای نامزد ارسال شود.
مجوز کار و ویزای دانشجویی فنلاند

دانشجویان بین المللی در فنلاند مجاز به کار پاره وقت ، به طور متوسط ​​25 ساعت در هفته هستند. در شرایطی که شرایط در حال اجرا نیست ، در تعطیلات هیچ محدودیتی برای کار وجود ندارد. پس از پایان تحصیلات ، امکان تمدید ویزای دانشجویی فنلاند یا اجازه اقامت برای یک سال وجود دارد. دانشجویان ملزم به درخواست تمدید اجازه اقامت قبل از پایان اولین مجوز اقامت ویزای تحصیلی فنلاند خود هستند.

امروز با ما تماس بگیرید +989128598823 برای ارزیابی تا ببینید آیا واجد شرایط مهاجرت  ویزای تحصیلی فنلاند هستید

یا فرم ارزیابی آنلاین ما را پر کنید.

 

فهرست