ویزای شینگن اسلواکی

ویزای شینگن اسلواکی

 

 

ویزای شینگن اسلواکی سفر به اسلواکی با ویزای شینگن

اسلواکی که قبلاً بخشی از چکسلواکی بود ، کوه های تاترا را در خود جای داده است و دارای هشت پارک ملی دیگر است.

در آنجا می توانید جنگل های ضخیم و رودخانه های غول پیکر آن را ببینید ، یا به عنوان جایگزین ، به پایتخت ، براتیسلاوا سفر کنید و معماری قرون وسطایی آن را که به خوبی حفظ شده است ، مشاهده کنید.

برای سفر به اسلواکی برای سفری کوتاه که کمتر از 90 روز طول می کشد ، به ویزای شینگن اسلواکی نیاز دارید ، زیرا این بخشی از منطقه شنگن کشورهای اروپایی است که کنترل مرزی را لغو کرده اند.

ویزای هر یک از کشورهای شنگن برای اقامت در سایر کشورهای شنگن در دوره ای که ویزا معتبر است معتبر است.

طی یک دوره شش ماهه ، شما مجاز نیستید بیش از سه ماه در کل در منطقه شنگن بمانید.

چه کسانی برای ورود به اسلواکی به ویزای شینگن اسلواکی نیاز دارند؟

اگر شما شهروند یک کشور غیرشنگن هستید بدون توافق سفر بدون ویزا با این منطقه ، یا اگر از سفر بدون ویزا خودداری کرده اید ، به ویزای شینگن نیاز خواهید داشت.

این ویزاهای کوتاه مدت می توانند برای اهداف تجاری یا گردشگری ، بازدیدهای خانوادگی و مطالعاتی کوتاه یا به دلایل پزشکی باشد.

هزینه ویزای شینگن اسلواکی شما 80 یورو برای بزرگسالان و 40 یورو برای خردسالان هزینه خواهد داشت – اگرچه ممکن است در شرایط خاص خاصی مانند سفرهای فرهنگی یا خیریه برای جوانان از این درخواست صرف نظر شود.

برای مشاوره تماس بگیرید:  +989128598823: پشتیبانی مشتری 24/7.

+982126293418

چگونه می توانم برای ویزای شینگن اسلواکی مراجعه کنم؟

مرحله بعدی درخواست ویزای شینگن اسلواکی رزرو نوبت و جمع آوری اسناد و مدارک مورد نیاز شما است

– دو عکس به سبک گذرنامه که اخیراً گرفته شده است ، گذرنامه شما یا سایر اسناد مسافرتی که بیش از 10 سال سن ندارند و حداقل سه ماه پس از عزیمت معتبر هستند.

تاریخ از منطقه شنگن همچنین به بیمه مسافرتی و درمانی نیاز دارید که هزینه شما را تا 30،000 یورو پوشش دهد ، نامه ای که سفرنامه شما و هدف از سفر شما را مشخص می کند و همچنین یک برنامه پرواز ، اثبات محل اقامت ، اثبات وضعیت مدنی شما ، مانند ازدواج گواهی ، و مدرکی که نشان می دهد شما در طول اقامت خود وسایل معیشتی دارید.

شما باید نشان دهید که حداقل 56 یورو در روز از سفر خود دارید.

شرایط ویزای شینگن اسلواکی برای ویزای کاری ، تجاری یا دانشجویی چیست؟

در صورت درخواست ویزای کار اسلواکی ، باید مدارکی را به سفارت/کنسولگری ارائه دهید که ثابت می کند بر اساس وضعیت شغلی خود شرایط ویزای شینگن اسلواکی را برآورده می کنید.

در صورت اشتغال ، به قرارداد کار ، صورت حساب بانکی فعلی ، نامه بدون اعتراض از طرف کارفرمای خود به شما اجازه سفر و سفر مالیات بر درآمد نیاز دارید. در صورت مشاغل آزاد ، به کپی مجوز کسب و کار ، صورتهای بانکی شرکت و اظهارنامه مالیات بر درآمد احتیاج دارید. همچنین بدون توجه به درخواست ویزای کار یا اخذ ویزای کوتاه مدت شنگن برای تجارت ، به نامه دعوت نامه نیاز خواهید داشت.

کسانی که می خواهند بیش از 90 روز برای تجارت یا تحصیل در اسلواکی کار کنند به مجوز کار و اجازه اقامت موقت نیاز دارند. قابل تمدید است و یک سال اعتبار دارد. ابتدا باید برای مجوز کار و سپس برای اجازه اقامت اقدام کنید. کارفرمای اسلواکی شما باید شما را به دفتر کار ، امور اجتماعی و خانواده راهنمایی کند تا در حین کار در کشور شما را برای بیمه اجتماعی و درمانی ثبت نام کند.

ویزای دانشجویی ویزای شینگن اسلواکی

ویزای دانشجویی مستلزم اثبات ثبت نام در یک موسسه اسلواکی ، مجوز اقامت موقت ، نامه بدون اعتراض از محل تحصیل شما در سرزمین خود و نامه دعوت نامه است.

برای درخواست ویزای شینگن اسلواکی به کجا مراجعه کنم؟

شما باید به سفارت یا کنسولگری اسلواکی در کشور محل اقامت خود یا مرکز درخواست ویزا که به نمایندگی از کشور عمل می کند ، مراجعه کنید. در برخی از کشورها – از جمله  – سفارت اسلواکی پردازش اولیه ویزا را به شرکت VFS Global و مراکز درخواست آن واگذار کرده است. می توانید در آنجا درخواست دهید و برنامه خود را از طریق وب سایت شرکت پیگیری کنید.

چرا بیمه ویزای شینگن اسلواکی

کسانی که به منطقه شنگن ، از جمله اسلواکی سفر می کنند ، نیاز به پوشش سفر دارند. هزینه سفر کم هزینه  فقط 0.99 یورو (1.11 دلار) در روز از سفر شما است و شرایط ویزای شینگن برای اسلواکی شما را برآورده می کند ، در حالی که بیمه مسافرتی  پوشش گسترده ای تا هزینه 100،000 یورو ارائه می دهد.

کسانی که به دنبال ویزای چند بار ورود هستند می توانند بیمه چند مسافرتی را از 298 یورو در سال خریداری کنند ، که هزینه های شما را تا 100000 یورو پوشش می دهد.

چگونه می توان برای ویزای شینگن برای اسلواکی درخواست کرد؟

درخواست ویزای شینگن برای اسلواکی بر اساس فرم درخواست رسمی در نمایندگی دیپلماتیک (سفارت یا کنسولگری) جمهوری اسلواکی که برای کشوری که متقاضی در آن اقامت دارد یا کشور تابعیت وی ارائه می شود ، ارائه می شود. درخواست ویزا باید شخصاً و نه زودتر از شش ماه قبل از سفر برنامه ریزی شده به اسلواکی ارسال شود.

به اسناد زیر نیاز دارید: ویزای شینگن اسلواکی

تکمیل و امضا فرم درخواست ؛

یک عکس رنگی اندازه گذرنامه (3 3.5 3.5 سانتی متر) ؛

گذرنامه ، معتبر حداقل 3 ماه پس از تاریخ انقضای ویزا ؛

اسنادی که هدف و شرایط سفر برنامه ریزی شده را اثبات می کند ، مانند

گردشگری سازمان یافته/فردی: یک کوپن مسافرتی ، یا نامه دعوت از شخصی که شما را به اقامت دعوت می کند یا دعوتنامه ای که توسط اداره پلیس خارجی تأیید شده است.

سفرهای کاری:

نامه دعوت نامه ای که توسط شریک تجاری یا موسسه صادر می شود ، یا دعوت نامه ای که توسط اداره پلیس خارجی تأیید شده است. برای سفرهای

تجاری مکرر قرارداد همکاری با شرکت اسلواکی ارائه دهید.

کنفرانس های بین المللی ، سمینارها ، سمپوزیوم ها ، رویدادهای فرهنگی و ورزشی: دعوت نامه ای که توسط برگزارکننده رویداد صادر می شود ، یا نامه رسمی از سازمان

ارسال کننده که برای کارکنان ویزا درخواست می کند ، یا بلیط های ورود به نمایشگاه های تجاری ، کنگره ها یا سایر رویدادها ؛

سایر اهداف:

اسناد دیگری که هدف سفر و اقامت در اسلواکی را تأیید می کند.

بلیط سفر یا سایر اسناد: بلیط رفت و برگشت (بلیط پرواز ، بلیط اتوبوس/قطار ، نباید بلیط باز باشد!) ، در صورت سفر با ماشین ، ارائه گواهینامه رانندگی و گواهی ثبت نام

وسیله نقلیه ، گرین کارت (بیمه مسئولیت شخص ثالث )؛

اثبات محل اقامت (در صورت اقامت با شخص دعوت کننده ، باید به صراحت در دعوت نامه قید شود) ؛

اثبات تمکن مالی به مبلغ حداقل 56 یورو برای هر روز اقامت:

پول نقد به ارز قابل تبدیل ؛

چک های مسافرتی؛

صورت حساب بانکی که درآمد منظم (حقوق ، بازنشستگی) را برای دوره 6 تا 12 ماه گذشته تأیید می کند.

سایر اسناد تضمین کننده امکانات مالی با ارز قابل تبدیل

به متقاضیان ویزای شینگن اسلواکی توصیه می شود که مدرکی را برای اثبات امکانات مالی کافی برای مدت اقامت خود در ویزا همراه داشته باشند ، زیرا ممکن است در مرز جمهوری اسلواکی درخواست شود.

بیمه نامه مسافرتی بین المللی مسافرتی – باید تمام هزینه هایی را که ممکن است در ارتباط با بازگشت به دلایل پزشکی ، مراقبت های فوری پزشکی یا درمان اورژانس در بیمارستان ایجاد شود ، پوشش دهد. بیمه باید در همه کشورهای عضو شینگن معتبر باشد.

حداقل پوشش باید 30 000 یورو باشد.
سایر اسناد – به منظور اعطای روادید ، سفارت مجاز است هرگونه سند دیگری را با هدف تأیید هدف اعلام شده از سفر و قصد بازگشت به کشور محل اقامت درخواست کند.

هزینه ویزای شینگن اسلواکی – 80 یورو

زمان رسیدگی به درخواست ویزا 15 روز تقویمی است.

این مدت می تواند حداکثر تا 45 روز تقویمی تمدید شود ، به ویژه اگر ارزیابی بیشتری از برنامه مورد نیاز باشد.

روند صدور روادید ویزای شینگن اسلواکی ساده برای اتباع فدراسیون روسیه اعمال می شود.

در این حالت ، مدت زمان درخواست ویزا 10 روز تقویمی و هزینه آن 35 یورو است.

شهروندان صربستان ، اوکراین ، مونته نگرو ، آلبانی ، مولداوی و گرجستان برای ورود بدون ویزا به منطقه شنگن به گذرنامه بیومتریک نیاز دارند.

ویزای شینگن اسلواکی به صورت برچسب به گذرنامه اعطا می شود. پس از دریافت ویزای شینگن برای اسلواکی ، یک تبعه خارجی مجاز به اقامت در منطقه شنگن برای مدت زمان ویزا است. ویزا از نظر قانونی قابل اجرا نیست.

سفارت مجاز است برای ورود به این کشور گذرگاه مرزی تعریف کند که باید در ویزای شینگن ثبت شود.

یک تبعه خارجی که ویزای شینگن برای اسلواکی به او اعطا شده است باید در مدت سه روز پس از ورود به خاک جمهوری اسلواکی ، ابتدا ، محل و مدت اقامت برآورد شده را در اداره پلیس صلاحیت خارجی گزارش دهد. اگر تبعه خارجی در هتل یا سایر اقامتگاه ها اقامت داشته باشد ، ارائه دهنده محل اقامت این تعهد را بر عهده دارد.

ویزای شینگن اسلواکی برای اسلواکی

 

فهرست